Şahane Hayatım 16. bölüm de neler olacak? Şebnem hastaneye kapatılır!

Şahane Hayatım dizisinde Şebnem'in beklenmedik hastane macerası büyük bir gerilimi beraberinde getiriyor. İntikam, sürpriz misafirler ve gizem dolu sırlarla dolu bu bölümü kaçırmayın! #ŞahaneHayatım #Şebnem #YolAyrımı

sahane hayatim se
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şahane Hayatım 16. bölüm de neler olacak? Dizinin meraklı izleyivileri bu sorunun cevabını merak ediyor. Şebnem’in haksızlıklarla dolu geçmişinden kurtulmaya çalışırken yaşadığı sarsıcı hikayeyi konu alan Şahane Hayatım dizisi, büyük bir heyecanla 21 Şubat Çarşamba günü saat 20.00’de Now TV’de 16. bölümüyle izleyicilerle buluşuyor.

Şebnem, hayata karşı verdiği mücadelede çok çalışmış ve gereken her şeyi yapmıştır. Ancak şimdi, sakin bir hayatın tadını çıkarırken geçmişi onu tekrar bulmuştur.

Şahane Hayatım 16. bölüm de neler olacak?

Şebnem’in beklenmedik bir biçimde hastaneye yatırılması gündemi sarsar. Mesut, sevgilisi Şebnem’i kurtarmak için çırpınırken, Onur ve Aysel arasındaki gerilim Aysel’in Demir’i eve getirmesiyle daha da artar. Ortaya çıkan sürpriz misafir Melisa’yı zor durumda bırakırken, Şebnem intikam planıyla harekete geçer ve hastaneye kapatılmasının bedelini ödetmeye kararlıdır.

Şahane Hayatım 16. bölüm fragmanı

Niyazi’nin cinayetini öğrenen Onur ise Şebnem’i köşeye sıkıştırmaya başlar. Tüm bu karmaşa içinde Şebnem, büyük bir yol ayrımına doğru hızla ilerlemektedir.

Şahane Hayatım 16. bölüm fragmanı

Dizinin 16. bölüm fragmanını aşağıdaki bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Şahane Hayatım 16. bölüm fragmanı izle

YouTube video

Şahane Hayatım 16. bölüm de neler olacak? Şebnem hastaneye kapatılır!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!