Şahane Hayatım 18. bölüm de neler olacak? Onur’un Şebnem’e bir teklifi var!

Heyecan dolu gelişmelerle dolu bu bölümde, Onur'un Şebnem'e yaptığı önemli teklif tüm ilişkileri sorgulatacak. Gelişmeleri kaçırma! #Onur #Şebnem #GümüşçüAilesi

sahane hayatim on
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şahane Hayatım 18. bölüm de neler olacak? Şebnem’in hayatı büyük zorluklarla dolu, ancak azimle ve kararlılıkla bunların üstesinden gelmiş bir kadının etkileyici hikayesini anlatan “Şahane Hayatım”, 6 Mart Çarşamba günü saat 20.00’de Now TV’de izleyicilerle buluşuyor. Şebnem’in suç dolu geçmişinden kurtulma mücadelesi ve yaşadığı büyük dönüşüm, dizi tutkunlarını ekrana kilitleyecek.

Şahane Hayatım 18. bölüm de neler olacak?

Onur’un yolsuzluk iddiasıyla göz altına alınması, Gümüşçü ailesinde büyük bir çalkantıya sebep olurken, Şebnem bir kez daha önemli bir kararın eşiğine gelir. Gümüşçü Holding’deki yönetim krizi büyürken Aysel’in alacağı kritik karar, Onur, Aysel ve Demir arasında büyük bir çekişmeye neden olur.

Onur, tüm bu karmaşık durumdan kurtulmanın yollarını ararken Şebnem’e beklenmedik bir teklif sunar. Şebnem için bu teklif, hayatında yeni bir dönemin başlangıcı olabilir. Ancak, bu anlaşma aynı zamanda Mesut’la olan ilişkisini de sorgulamasına neden olacaktır.

Tüm bu yaşananlar arasında Nilgün’ün de Mesut için farklı bir planı olduğu ortaya çıkar. Geçmişten gelen bir misafir ise Şebnem’in hayatında dengeleri tamamen değiştirebilecek mi?

Şahane Hayatım 18. bölüm

Şahane Hayatım 18. bölüm fragmanı

Dizinin 18. bölüm fragmanını aşağıdaki bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Şahane Hayatım 18. bölüm fragmanı izle.

YouTube video

Şahane Hayatım 18. bölüm de neler olacak? Onur’un Şebnem’e bir teklifi var!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!