Sahneye çıktığı kadınlar matinesinde sadece kendisi eğlenen Kemal Doğulu alay konusu oldu

Kemal Doğulu, Denizli'deki kadınlar matinesinde sahnede tek başına eğlendiğini gözler önüne serdi. Bu durum, sosyal medya kullanıcıları tarafından alay konusu yapıldı ve tartışma yarattı. Doğulu, konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. #KemalDoğulu #KadınlarMatinesi #Eğlence

sahneye ciktigi kadi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Modacı Kemal Doğulu, son günlerde Denizli’deki bir kadınlar matinesinde sahneye çıktı. Şarkı söyleyerek performans sergileyen Doğulu, sadece kendi eğlendiği anlarla alay konusu oldu. Dönemsel olarak moda programlarında jüri üyeliği yapan ve aynı zamanda DJ’likle de ilgilenen Kemal Doğulu, uzun bir aradan sonra projelerine ara verdi ve kadınlar matinelerinde performans göstermeye başladı.

kemal doğulu

Son etkinliğini Denizli’de düzenleyen Doğulu’nun sahnedeki şarkı performansı ve dansları, kayda alan izleyiciler arasında eleştiri konusu oldu. Sosyal medyada dolaşan videolarda, izleyicilerin eğlenmediği ve yüzlerinin gülmeyen anlar, Kemal Doğulu’yu alay konusu haline getirdi. Ünlü modacı, olayla ilgili herhangi bir açıklama yapmaktan kaçındı.

sahneye ciktigi kadi 3
sahneye ciktigi kadi 6

Sahneye çıktığı kadınlar matinesinde sadece kendisi eğlenen Kemal Doğulu alay konusu oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!