Sandık Kokusu 17. bölümde neler olacak? Gerçekleri çğrenen Karsu’nun tepkisi ne olacak?

Sandık Kokusu 17. bölümde neler olacak? Sandık Kokusu'nun heyecan dolu 17. bölümünde Karsu'nun gelecek tepkisi merak konusu! Gerçekler ortaya çıkarken, karakterlerin kaderi yeni bir döneme giriyor. #SandıkKokusu #Dizi #Heyecan #Karsu #Gerçekler #Tepki

sandik kokusu ger
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sandık Kokusu” 17. bölümü ile 3 Nisan Çarşamba saat 20.00’de Show TV’de!

Adnan’ın ihanetini sindirmek, Irmak için çok zor olsa da Filiz, ağır bir yükten kurtulduğu için rahatlamıştır. Hasan ile iş yapmak isteyen Reha, bir şekilde yine görüşme ayarlar.

Görüşme esnasında Reha, laf arasında Filiz’in geçmişini anlatır ve bu durum Hasan’ın dikkatini çeker. Irmak, Adnan’ın yanına yalıya geri dönüp her şey yolundaymış gibi davranır. Cevdet’in de yardımıyla Karsu’yu kaçıran Atilla, ona her şeyi anlatacaktır.

Sandık Kokusu 17. bölüm

Peki bütün gerçekleri öğrendiğinde Karsu’nun Atilla’ya tepkisi ne olacaktır? Atilla’nın artık babasını ikna etmek için bir planı vardır ve konuşmak için çiftliğe doğru yola çıkar. Filiz de Türkan’la birlikte, Hasan’ın düzenlediği sıra gecesindedir.

Atilla’nın geldiğini duyan Hasan, çalışma odasına çekilir. O sırada tuvalete gitmek için odadan ayrılan Filiz, fırsattan istifade etrafa bakınır. Hasan ve Atilla, çalışma odasında konuşurken kapı açılır. Acaba içeri giren kimdir?

Sandık Kokusu 17. bölüm fragman

Dizinin 17. bölüm fragmanını aşağıdaki bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Sandık Kokusu 17. bölüm fragman izle.

Sandık Kokusu 17. bölümde neler olacak? Gerçekleri çğrenen Karsu’nun tepkisi ne olacak?
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!