Sandık Kokusu 7. bölüm de neler olacak? Karsu ve Filiz geçmişle yüzleşiyor!

Uzun süredir beklenen Sandık Kokusu'nun 7. bölümünde Karsu ve Filiz geçmişle yüzleşiyor! Bu beklenmedik buluşma, Filiz'i duygusal bir yolculuğa sürüklüyor. #SandıkKokusu #KarsuveFiliz #GeçmişleYüzleşme

sandik kokusu kar 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sandık Kokusu 7. bölümüyle 24 Ocak Çarşamba günü saat 20.00’de Show TV’de! Sandık Kokusu’nun heyecanla beklenen 7. bölümünde, Irmak ve Filiz yıllar sonra karşı karşıya gelirler. Bu beklenmedik buluşma, geçmişle yüzleşmek zorunda kalan Filiz için büyük bir sürpriz olur. Geçmişiyle hesaplaşmaya çalışan Filiz, kendini toparlamakta zorlanırken, Irmak’ın etkisiyle duygusal bir yolculuğa çıkar.

Diğer yandan, Reha, Karsu’nun başarısını engellemek için planlar yapar. Ancak bu planlarının gerçekleşip gerçekleşmeyeceği merak konusudur. Diğer taraftan, Reha’nın bu adımından haberdar olan Atilla ise karşı hamleler yapacak ve beklenmedik bir şekilde olaylara dahil olacaktır.

sandik kokusu 7 bolum

Tılsım, başlangıçta babasının yanında kalmayı tercih etse de, bir olay sonucunda kararını değiştirir. Bu olay Tılsım’ın hayatında neleri etkileyecektir?

Filiz cephesinde ise site yönetimi yarışında büyük bir heyecan yaşanacaktır. Filiz, tüm site sakinlerini bir araya getiren bir davet düzenleyerek onlara güzel bir sürpriz yapar. Ancak bu davet, beklenmedik olayların başlamasına sebep olur ve Filiz’in canını zorlar.

Sandık Kokusu 7. Bölüm fragman

Dizinin 7. bölüm fragmanını aşağıdaki bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Sandık Kokusu 7. Bölüm 1. Fragman

Sandık Kokusu 7. bölüm de neler olacak? Karsu ve Filiz geçmişle yüzleşiyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!