rapci sansar salvo i

Sansar Salvo İntihar Etmek İstedi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Ünlü rapçi Sansar Salvo, son günlerde yaşadığı zorlu süreçleri paylaştı. Kendi hesabından yaptığı bir paylaşımda, intihar girişiminde bulunduğunu söyleyen Salvo, isim vermeden birilerine tepki gösterdi. Bu olayın ardından sosyal medyada büyük bir infial yaratan rapçi, yaşadıklarını öfkeli bir dille anlattı.

Sansar Salvo, geçtiğimiz çarşamba günü 43 farklı ilaç türünü kullanarak intihar etme teşebbüsünde bulunduğunu ifade etti. Kendi yaşadığı kişisel bir buhranın etkisiyle böyle bir karar aldığını belirten rapçi, şunları dile getirdi: “Ben geçen çarşamba 43 adet ilaç çeşitli antipsikotik ve antibiyotiklerle kişisel bir buhran yüzünden intihar etmişim. Adam kız arkadaşıma telefon açmıyor WhatsApp’tan yazıyor dakikası bitmesin diye Taksim ilk yardımda. Ne yapacaksın ben canıma yine kıysam zaten 2 etti. Evleri mi yiyeceksin?”

Sansar Salvo İntihar Girişimi

Bu dramatik ifadelerin ardından rapçi, silah kullanmayı bilmediğini belirtti. Ancak, kendini nasıl koruyacağını çok iyi bildiğini vurgulayan Salvo, şu sözleriyle tepkisini dile getirdi: “Silah kullanmayı bilmiyorum ama kendimi nerde koruyacağımı da çok iyi bilirim. Telefonu kapattım aramayın demiştim. Siz rezil ettiniz . Beni bu gün kimseye dövdüremeyeceksiniz avukatcım. AV. teli kapatıyorum korkak herif. Bundan doğacak her zarardan sorumlusun”

Yaşadığı zorlu süreçleri anlatan Sansar Salvo, sosyal medyada büyük bir ilgi gördü. Takipçileri ve sevenleri, rapçiye destek mesajları gönderdi. Rap dünyasının önemli isimlerinden olan Sansar Salvo, yaşadığı zorlukları atlatmak ve düzelme sürecine girmek için profesyonel yardım almaya karar verdi. Umuyoruz ki, Salvo bu süreçte kendine iyi bakar ve sağlığına kavuşur.

Sansar Salvo İntihar Etmek İstedi!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!