Şarkıcı Alex Şahin’den Gönül Yazar’a zehir zemberek sözler: “Boş beleş bir assolisti idi”

alex sahin gonul yazar paylasimi kapak
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

87 yaşındaki usta sanatçı Gönül Yazar’ın hastaneye kaldırıldığı haberleri sonrası şarkıcı Alex Şahin‘den zehir zemberek sözler geldi. Gönül Yazar ile yıllar önce aynı programda yer aldığını söyleyen Alex Şahin “Sesini hiç beğenmem . Boş beleş bir assolist idi. Ölünün arkasından konuşulmaz diri iken içimde kalmasın istedim ” sözleri büyük tepki çekti.

alex sahin gonul yazar paylasimi

DurakMedya’dan Mustafa Barış Durak’ın haberine göre sağlık haberleri ile gündeme gelen Gönül Yazar’a şarkıcı Alex Şahin’in sarf ettiği sözler tepki çekti. Hastalık haberleri ile yeniden gündeme gelen Yazar için ağır ithamlarda bulunan Alex Şahin ” Şan, şöhret,paran , alımın çalımın bir yere kadar. Ölüm var mütevazı olun. Buyrun taş bebek lakaplı Maksim Gazinosunun assolistlerinden bir bayan şimdi hastanede. 6 Kere evlendi. Bir programa beraber çıkmıştık. Sesini hiç beğenmem . Boş beleş bir assolist idi. Ölünün arkasından konuşulmaz diri iken içimde kalmasın istedim” dedi.

Zeki Müren kavgası yeniden başladı

Şarkıcı Alex Şahin kendisininde katıldığı bir programda Gönül Yazar’ın sanat güneşi Zeki Müren hakkında yaptığı yoruma da değinerek ” Gönül teyze bir zamanlar Zeki Müren için toplumun ahlakını bozdu demişti” dedi. Daha önce de ünlü diva Bülent Ersoy sanat güneşi hakkında çeşitli suçlamalarda bulunmuş uzun süre gündemi meşgul etmişti.

Şarkıcı Alex Şahin’den Gönül Yazar’a zehir zemberek sözler: “Boş beleş bir assolisti idi”
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!