Şarkıcı Aylin Coşkun’un ev temizliği eşini isyan ettirdi: “Bu nasıl bir kirdir ben anlamadım!”

Popüler şarkıcı Aylin Coşkun’un ev temizliği videosu sosyal medya kullanıcıları arasında büyük beğeni topladı. Eşi Volkan Aslan'ın, temizlik sürecini "taşınma telaşı"na benzetmesi ve "Bu kirin boyutlarına inanamıyorum" tepkisi, videoya ayrı bir renk kattı. #AylinCoskun #EvTemizliği #VolkanAslan

sarkici aylin coskun
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kendine has yorumu ve enerjisiyle popüler olan şarkıcı Aylin Coşkun, günlük yaşamını takipçilerine aktarmak için sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanıyor.

Son zamanlarda hit parçaları Manzara, Sinsirella ve Yok Artık ile adından sıkça söz ettiren Coşkun, hayranlarına keyifli bir videoyla seslendi. Ev temizliği yaparken çektiği eğlenceli video, kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Aylin Coşkun

Coşkun, evin camlarını temizlerken çektiği videoyu, daha sonra da yer temizliği yaparken çektiği bir başka kareyi takipçilerine sundu. İçten ve neşeli tavırlarıyla dikkat çeken şarkıcı, “Artık ne yaptığımı ben de çok net bilemiyorum.

Aylin Coşkun

Sabah kraliçe gibi uyanmıştım, şimdi ise elime temizlik malzemelerini almış durumdayım. Umarım bu beni kimse ev temizliğine davet etmez. Sonuçta ben Firuze’ye yardımcı olmak için bu işe giriştim.” sözleriyle izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı.

Aylin Coşkun

Eşi Volkan Aslan da bu duruma kayıtsız kalmadı. Ev temizliği sürecinde yaşanan kaostan rahatsız olan Aslan, “Her hafta aynı. Evin içi taşınma telaşı gibi oluyor. İnanamıyorum bu kirin boyutlarına” diyerek duruma tepki gösterdi. Coşkun ise eşinin bu sinirli hali karşısında “Adam sinirden çıldırdı” notunu düşerek videoya son verdi.

Şarkıcı Aylin Coşkun’un ev temizliği eşini isyan ettirdi: “Bu nasıl bir kirdir ben anlamadım!”
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!