Şarkıcı Ceylan’ın yurt dışı günleri! New York’ta halay çekti

Ünlü sanatçı Ceylan, eğitimi için Kanada'ya taşınan kızı Melodi Bozkurt'u ziyaretten sonra New York'ta sokak müzisyenleriyle halay çekerek eğlendi. '#Ceylan', '#NewYork', '#sokakmüziği' etiketleriyle paylaşılan deneyim, hayranlarından büyük ilgi gördü.

sarkici ceylan in yu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü sanatçı Ceylan, kızı Melodi Bozkurt ile Kanada’ya yaptığı ziyaretin ardından kendisini Amerika’nın büyük şehirlerinden biri olan New York’ta buldu. Sanatçının kızı Bozkurt, Kanada’da eğitimine devam etmek amacıyla yerleşmiş ve kendine yeni bir hayat oluşturmuştur.

sarkici ceylan in yu 1

Ceylan, daha önce kızını ziyaret için gittiği Toronto’dan, Ozan Özgül ile yaşamını birleştiren kızının yeni hayatını görebilmek için New York’a geçmiştir. New York’taki eğlence hayatı hakkında sosyal medyada paylaşımda bulunan başarılı türkücü, “New York’ta herkes kendi aleminde oynuyor” ifadesini kullandı.

Chocolate şehrin sokak sanatçılarıyla eşlik ederek halay çeken Ceylan’ın bu keyifli anları, sanatçının kişisel sosyal medya hesabından paylaşıldı. New York’ta sokak müzisyenlerini izlerken coşkulu bir halayla eşlik eden sanatçı, bu ilginç ve eğlenceli anıyı takipçileriyle paylaşmayı tercih etti.

Şarkıcı Ceylan’ın yurt dışı günleri! New York’ta halay çekti
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!