Şarkıcı Göksel’in inanılmaz değişimi! Resmen evrim geçirmiş…

sarkici goksel in in
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk pop müziğinin eşsiz ve karizmatik isimlerinden Göksel, Karar Verdim, Uzaktan, Depresyondayım ve birçok başarılı hiti bir araya getiren yetenekli şarkıcı, geçmişten bugüne gözle görülür değişiminin hikayesini paylaştı. Göksel, bir zamanlar gençlik döneminde çekilmiş bazı fotoğrafların ortaya çıkması ile gündeme gelmişti.

Ünlü popçu Göksel, konuyla ilgili olarak “Doğanın sürecine meydan okudum” yorumunda bulundu ve zaman içerisinde geçirdiği değişimi şöyle anlattı: “Belki de tüm mesele hormonlardı.” Küçükken ‘Dünya güzeli’ olarak adlandırılıyordum, ancak ergenliğe adım attığımda fiziksel görünümüm belirgin bir şekilde değişmeye başladı. Kilo aldım, gözlük takmaya başladım.

“Ergenliğin modası olan ‘aslan ağzı’ saçlara sahiptim. Kendi görünümümden hoşlanmıyordum ve ne kadar beğenmezsem, kendimi o kadar kötü hissediyordum. O zamanlar, evde kalmayı tercih ediyordum.” Hayatımın bu döneminde müzik dinlemeye ve tutkulu bir şekilde şarkı söylemeye başladım. Kesinlikle zorlu bir süreçti, ancak yaşadığımız çeşitli zorlukların bizi daha iyi bir yerlere getirdiğine inanıyorum. Buna ışık tutan canlı bir örneğim.

Şarkıcı Göksel’in inanılmaz değişimi! Resmen evrim geçirmiş…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!