Şarkıcı Hadise’den samimi açıklamalar: “Herkes beni Galatasaraylı zannediyor”

Pop yıldızı Hadise, YouTube programında paylaştığı samimi itiraflarla hayranlarını şaşırttı. Müzik listelerinde hep aynı isimlerin olmasından şikayetçi olduğunu belirtirken, Galatasaraylı olduğu varsayımlarını düzeltti ve günlük yaşantısında istediği gibi hareket edememe sıkıntısını dile getirdi. #Hadise #Röportaj #PopMüzik

sarkici hadise den s
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Öne çıkan sosyal medya paylaşımları ve sahne performansları ile adından sürekli söz ettiren pop yıldızı Hadise, YouTube üzerinde bir programa konuk olarak, hayranlarını bazı samimi itiraflarla şaşırttı.

“Bazı dönemler hiçbir şarkıya tahammülüm olmuyor. Sürekli geçiyorum. Müzik listelerinde hep aynı isimler. Çok yorucu ve sıkıcı. Elbette her şarkıcının kendine göre seveni var. Ama platformlar adil değil. dedi Hadise, müzik dünyasındaki hakimiyeti eleştirerek.

Herkes beni Galatasaraylı zannediyor. Ancak ben takım tutmuyorum.” diyerek kişisel yaşamı hakkında bir başka yanılgıya ışık tuttu.

Kalabalık kitlelere hitap eden pop star, “Hadise olmasaydı İstanbul çok daha güzel bir yer olurdu benim için. Şikayetçi değilim ama istediğim yere gidemiyorum, rahat gezemiyorum. Yurt dışında daha rahat dolaşıyorum.” dedi ve kendini yurtdışında daha özgür hissettiğini belirtti.

Günlük hayatı hakkında da konuşan ünlü şarkıcı, “Galeri gezmeyi, sanatla ilgili bilgi edinmeyi, tablo satın almayı seviyorum.”” diyerek sanata olan ilgisini vurguladı.

Şarkıcı Hadise’den samimi açıklamalar: “Herkes beni Galatasaraylı zannediyor”
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!