Şarkıcı Şimal, Meme Kanserini Yendikten Sonra Beyin Tümörüyle Savaşmaya Başlıyor

Şarkıcı Şimal, meme kanserini yendikten sonraki zorlu sağlık savaşında bu kez beyin tümörüyle karşı karşıya. Bugün 8 saat sürecek operasyona girecek olan Şimal, bir günlük yoğun bakımın ardından tümörden arınmış şekilde aramıza dönmesi bekleniyor. #Şimal #BeyinTümörü #SağlıkMücadelesi

kanseri yendikten so
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başarılı pop şarkıcısı Şimal, geçtiğimiz yıl kadınların korkulu rüyası meme kanserini yendi ancak kendisine bu kez beyin tümörü teşhisi konuldu. Kanserle mücadele sürecinde maddi manevi zor zamanlar geçirerek ağırlığı 43 kilograma kadar düşen Şimal, bugün uyandığında uzun bir ameliyat sürecine adım atmış olacak.

Tüm bu karmaşa içerisinde Şimal’in yanından bir an olsun ayrılmayan nişanlısı, kalpleri sızlatan bir paylaşımda bulundu. Şimal’in ameliyata alındığı sırada çektiği videoyu yayınlayan nişanlısı, bununla birlikte umut dolu bir mesaj vererek duygusal bir an yaşattı. “İnanıyoruz ki zorlu günler eninde sonunda aşılmış olacak. Dualarınızla hep yanımızda oldunuz ve bize güç verdiniz.

Söylenebilecek olan tek şey Şimal’in hemen hemen 8 saat sürecek ameliyata giriyor olması. Bir günlük yoğun bakım sürecinin ardından en iyi haline geri döneceği tümöründen arınmış bir şekilde aramıza katılacak. Dudaklarından dökülen her kelimeyle benim güçlü kadınım, dayan az kaldı. İçtenlikle seni çok seviyorum“ ifadelerini kullanan nişanlısı, bir kez daha ne kadar büyük bir desteği olduğunu göstermiş oldu.

Meme kanserine direnerek tedavi sürecinde büyük bir mücadelenin ardından sağlığına kavuşan genç sanatçı Şimal, 2021 yılında kanserle tanışma hikayesi başladı. Kemoterapi ve radyoterapi tedavisi sayesinde kanserle mücadelesinde başarılı olan ve ağırlığı 43 kilograma kadar düşen pop şarkıcısı, bu sürecin sonunda hastalığına yenik düşmemişti. Ancak rutin sağlık kontrollerinde beyinde tümör tespit edildiği öğrenildi.

Şarkıcı Şimal, Meme Kanserini Yendikten Sonra Beyin Tümörüyle Savaşmaya Başlıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!