Şarkıcı Simge Sağın yine Gülşen’in izinde! Aynı sütyenle sahneye çıktı

Simge Sağın her zamanki gibi kendi tarzıyla dikkatleri üzerine toplamıştır, ancak bu sefer cesur tarzının kendini Gülşen’in şahsında bir benzetme performansı içerisinde bulduğunu belirtmek izleyici ve hayranları tarafından hoş karşılanmadı. #SimgeSağın #Gülşen #ÖzgünlükGerekli

sarkici simge sagin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Pop sahnelerimizin çarpıcı ismi Simge Sağın, son dönemde sık sık ismi Gülşen ile anılıyor. Sanatçıya yöneltilen söylentilerin temelinde Sağın’ın, ünlü popçu Gülşen’i taklit ettiği yolunda iddialar yer alıyor. Son olarak, Sağın’ın Gülşen’in bir dönem giydiği ve çalkantılı tepkiler aldığı bir kombini tercih ederek, bu iddialara bir yenisini ekledi.

Bursa’da sahne alan Simge Sağın, giydiği parlak sütyen ve dallı etek tasarımı ile dikkat çeken bir görünüm sergiledi. Giydiği cesur kıyafetler karşısında Instagram takipçileri, Sağın’a takındığı stil üzerine yıldırım hızıyla yorumlar bildirdi. Sanatçının kıyafet seçimi, üzerlerinde kırılan şüphecilere rağmen, modern sınırları zorlayan, kural tanımayan bir kadın imajı sergiliyordu.

Simge Sağın’ın stili, sosyal medyada tartışıldı. Hayranlarından bazıları, ünlü şarkıcının Gülşen’in tarzını taklit ettiğini ve bu kopya görünümünün onu alçaltıcı bir konuma ittiğini öne sürdüler. Gülşen de aynısını giydi.’ , ‘Orjinal olmak önemli.’ , ‘Bu giysi üzerinde gerçekten iyi görünmüyorsun.’ , ‘Kopyalamak dipdiri bir basitlik.’ gibi görüşlerle özgünlüğüne çağrı yapıldı.


Şarkıcı Simge Sağın yine Gülşen’in izinde! Aynı sütyenle sahneye çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!