Seçim torbasını çöpe atan Murat Ünalmış konuştu: Kimseye yaltaklanmadım, hiçbir partiyi desteklemiyorum

Ünlü aktör Murat Ünalmış, kendisine bırakılan seçim torbasını çöpe atan eylemi yaptıktan sonra eleştirilere hedef olmuştu. Bu konuda sessizliğini bozan Ünalmış, hiçbir tarafa yaltaklık yapmadığını ve herhangi bir siyaset partisini desteklemediğini açıkladı. #MuratUnalmıs #SecimTorbası #SiyasetinDışında

secim torbasini cope
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başarılı performanslarıyla tanınan aktör Murat Ünalmış, son zamanlarda kendine getirilip kapıya bırakılan Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum’un seçim torbasını çöpe atan hareketi ile gündeme damga vurdu.

Bu hareket üzerine eleştirilere maruz kalan Ünalmış, konuya dair ilk kez konuştu. “Yeterince çevre kirliliği veriyorlar, bahçe kapımıza asılan çöpleri de eklemişler!” şeklinde tepkisini dile getiren Ünalmış, bir takipçisinin “Belli ki bir iş peşinde” şeklindeki yorumuna karşı net bir duruşla karşılık verdi.

Yorumuna karşı oldukça sert bir yanıt veren Ünalmış, şunları kaydetti:

“Belli ki herkesi kendinle eş tutuyorsun. Hayatım boyunca kimseyi kayırarak yaşamadım ve hiç kimseden kendim için herhangi bir kişisel çıkar beklemedim, şükrüm bu yüzdendir. Kendi beceri ve çabalarımı kullanarak ilerledim, bugüne kadar elde ettiğim başarıların arkasında kimsenin lütfu bulunmuyor.

Beni tanıyanlar hiçbir politik partiye destek vermediğimi çok iyi bilirler. Türkiye’de siaveten ve ahlaki anlamda bir çöküş olduğuna inanıyorum. Bununla ilgili düşündüklerimle ilk veya son olmayacağım. Çevreye verdikleri zarar, bırakın hediye sundukları bu tur şeyleri kapımıza bırakmaları bile gereksiz. Bu olumsuz durumu belirttiğim videoyu politik bir yöne sürüklemeye çalışanlara sadece üzülüyorum.”

Seçim torbasını çöpe atan Murat Ünalmış konuştu: Kimseye yaltaklanmadım, hiçbir partiyi desteklemiyorum
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!