Seda Aktuğlu, Sahra Işık’ın eşinin küfürlü mesajlarını ifşa etti! Ogeday’ı kıskanmış

Seda Aktuğlu, Sahra Işık'ın eşi İdris'in kıskançlık krizine kapılarak attığı küfürlü mesajları bir canlı yayında ifşa etti ve karşılığını verdi. #SurvivorAllStar #Skandal #Kıskançlık

seda aktuglu sahra
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler TV8 programı Survivor All Star’da geçtiğimiz hafta seyirci karşısına çıkan bölümde, yarışmacı adaylarından Sahra Işık, gelişmelerin ardından äne beklenmedik bir şekilde yarışmadan çekildi. Aylar önce elenen Seda Aktuğlu’nun Sahra’nın kocası İdris Aybirdi ile konuşup, bu durumun krize yol açtığı ve böylece Sahra’nın yarışmayı terk etmek zorunda kaldığı ileri sürüldü.

Sahra Işık, yaşadığı bu ani ayrılığı sahte dostluklar ve ihanetlerle işaret ederken, Seda Aktuğlu’dan karşılık geldi ve Aybirdi ile olan konuşmalarını kamuoyuyla paylaştı. Seda Aktuğlu’nun ailesine yönelik taleplerini ve olarak tanımladığı sözlerini sosyal medya üzerinden açtığı canlı yayında delilleriyle ortaya koydu.

Sahra’nın Ogeday ile olan ilişkisine dayanamayan ve aşırı kıskançlık krizi geçiren İdris’in küfürlü mesajlarının yer aldığı konuşmaların Detaylarına göre, Aybirdi “Ogeday ile bunun arasında bir şey mi var? Bu ne lan biz evliyiz, milletin kucağına atlıyor” dediği görülüyor. Seda ise Aybirdi’ye cevap olarak “Oyun sevincinden sarılıyor. Beni de yordun. Başımı yakacaksın. Bir kendine gel” şeklinde yanıtlamış.

Mesajları yayınlayıp bir süre sonra da silen Seda Aktuğlu’dan açıklama geldi ve “Taraf aileler beni aradı, prodüksiyon benimle görüştü anlaştık. Kimse benim namusuma laf söyleyip beni ve ailemi üzemez. Eğer yine üzerime gelinirse belgelerin şah damarı devreye girer. Yapmayın artık” dedi.

Seda Aktuğlu, Sahra Işık’ın eşinin küfürlü mesajlarını ifşa etti! Ogeday’ı kıskanmış
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!