Selda Bağcan konser provası kıyafeti eleştirilerine cevap verdi!

Ünlü şarkıcı Selda Bağcan'ın konser provası sırasında giydiği başörtülü kıyafet gündem oldu. Bağcan, eleştirilere "Ne var bu kadar şaşıracak?" diyerek yanıt verdi. Sanatsal kimliğini ve özgün tarzını koruyan Bağcan, sosyal medyanın dikkatini üzerine çekmeyi başardı. #SeldaBağcan #konserprovası #sanat

selda bagcan in kons 2
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk müziğinin güçlü seslerinden olan ünlü şarkıcı Selda Bağcan, önemli bir konser öncesi provada giydiği kıyafetle sosyal medyanın gündemine oturdu. Provadan yayılan fotoğraf ve videolar, Bağcan’ın başörtülü hali ile dikkat çekti ve kullanıcıların yoğun ilgisini topladı. Kimileri, Bağcan’ın sanatsal kimliği ve özgün tarzını yansıttığı için kıyafeti beğenirken, bazıları da şaşkınlıklarını dile getirdi.

selda bagcan in kons 3

Sosyal medyanın konuştuğu bu konu hakkında Selda Bağcan, “Konser provası sırasında saçlarım bigudi ile sarılı olduğu için başörtüsü takmıştım. Ne var bu kadar şaşıracak?” şeklinde yanıt verdi. Bağcan, eleştirilere aldırış etmeden sanatsal çizgisini koruduğunu belirtti.

Selda Bağcan konser provası kıyafeti eleştirilerine cevap verdi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!