Selin Şekerci’nin fotoğraf isyanı: “Aynadan fotoğraf işini öğrenmek lazım”

Selin Şekerci, sosyal medya paylaşımıyla dikkat çekti. Ayna karşısında çektiği fotoğrafla memnuniyetsizliğini dile getirerek "Aynadan fotoğraf işini öğrenmek lazım" dedi. Gülenay Çoruh'un fotoğraf çekme taktiği önerisine ise "Öyle yapınca yüzüm kapanıyor" diyerek yanıtladı. #SelinŞekerci #AynaFotoğrafçılığı #SosyalMedya

oyuncu selin sekerci
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Selin Şekerci, son zamanlardaki aktif sosyal medya kullanımıyla öne çıkan ünlüler arasında yerini aldı. Son ekran deneyimini ‘Aile’ adlı diziyle gerçekleştiren ve izleyicinin beğenisini kazanan Selin Şekerci, hayranlarıyla sık sık sosyal medya üzerinden etkileşime geçmekten geri durmuyor.

Son paylaşımı, bir ayna karşısında çekilmiş pozunu içeriyor. Ancak oyuncu, kendi çekimini beğenmediğini kameralar karşısına geçtiği notuyla hayranlarına duyurdu. Şekerci’nin bu “selfie” paylaşımı kısa sürede dikkat çekerken, ‘Ayna fotoğrafçılığı eğitimi almam gerekiyor, bakınız ne kadar mutsuzum’ yorumu da takipçilerinden birçok yorum ve öneri almıştı.

Ünlü dizi ve tiyatro oyuncusu Şevket Çoruh’un kızı Gülenay Çoruh da Selin Şekerci’ye bir fotoğraf çekme taktiği önerdi. Çoruh’un, “Telefonu biraz yukarıda tutman ve hafif açı yapman gerekir” tavsiyesiyle beraber fotoğraf çekme konusunda deneyimli arkadaşlarının yardımını umduğunu belirtti. Ancak Selin Şekerci, bu öneriye “Bunu yaptığımda yüzüm görünmüyor” yanıtını vererek, fotoğraf çekme kabiliyetlerinin üzerine dikkat çekti.

Selin Şekerci’nin fotoğraf isyanı: “Aynadan fotoğraf işini öğrenmek lazım”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!