Serdar Ortaç ekranlara geri dönüyor!

Türk müzik sanatının sevilen ismi Serdar Ortaç, uzun bir aranın ardından ekranlara dönüş yapmayı planlıyor. #SerdarOrtaç #TVdönüş #YeniProjeler

serdar ortac ekranla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, yakın zamanda uzman psikolog ve yazar Yelda Başaran ile birlikte hazırladıkları heyecan verici bir televizyon projesiyle izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. İkilinin sunduğu program, eğlenceli bir yarışma formatına sahip olacak.

İki yıllık bir süre boyunca, kişisel danışman olarak ünlü sanatçı Serdar Ortaç’ı destekleyen alanında uzman Yelda Başaran, Serdar Ortaç’ın hayatının en karmaşık dönemlerin kılavuzluğunu yaptı. Müzik hislerin en kısa ve en direkt yoludur.

Başaran, “Serdar Ortaç, hislerimize değen ve kalbimize huzur veren profesyonel bir psikoterapiste sahip olduğumuz müziğimiz. Bu gibi sanatçılar zaman içinde üretim potansiyelini yitirerek huzurunu kaybetmeden her zaman kendilerini ihmal edebilirler. Bizim görevimiz, bu sanatçıları tekrar huzura kavuşturmak ve onların hayatlarını yeniden rayına oturtmaktır. Serdar ile bu serüveni başarıyla tamamladık” diye belirtti.

Başaran, son zamanlarda Ortaç’ın evinde kendine zaman ayırdığı için sıkıntıda olduğuna dair yapılan yorumlara yanıtlar verdi. “Terapiler sürecinde Serdar’ın yalnızlığı, sıkıntıdan ziyade huzuru aramak için seçtiğini anlamış olduk. Anahtar bulmacalı hikayesinde huzur en önemli faktördür. Bundan sonraki dönemde hayatındaki her şeyin çok daha güzel olacağına dair kesin kanılarım var” dedi.

Serdar Ortaç’a sağlıklı yaşamın bir sanat olduğu ve aslında sağlıklı beslendiği hakkında özel bir hediye verdi. Başaran, “İşimizin temeli aslında ‘mutluluk sanatıdır’, Serdar’la birlikte olduğumuz bu sürede onun aslında ne kadar mutlu olduğunu ve sağlıklı beslendiğini göstermek istedim. Bu nedenle Serdar Ortaç’ı mutlu eden yiyeceklerle dolu bir ‘mutluluk sepeti’ hazırlayarak ona hediye etmek istedim.” dedi.

Serdar Ortaç ekranlara geri dönüyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!