Serdar Ortaç’ın bisiklete bile binemiyorum artık diye açıkladığı sağlık sorunları hayranlarını üzdü!

serdar ortac son aci
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Renkli kişiliği, eğlenceli esprileri ve TikTok’taki heyecan verici canlı yayınları ile dikkatleri üzerine çeken Pop Müziği’nin sevilen ismi Serdar Ortaç, son dönemde sağlık problemleri nedeniyle zor zamanlar yaşıyor. Kendisiyle ilgili son gelişmeleri hayranlarıyla şeffaf bir şekilde paylaşan Ortaç, yakın zamanda bir güzellik merkezinde çekilen pedikür pozunu sosyal medya hesabında paylaşarak sevindirmişti. Ancak, sevilen şarkıcının son saatlerde yaptığı açıklamalar, hayranlarını üzüntüye sürükledi.

Ortaç, kişisel bakım konusunda erkeklerin de kadınlar kadar duyarlı olmaları gerektiğini belirtirken, kendisinin bu konuda biraz geride kaldığını, depresyonun da etkisiyle güzellik bakımına sık gitmediğini açıkladı. Serdar Ortaç, “Ben her zaman en iyi şekilde görünmek isterim ancak güzellik bakımları benim için hep zor olmuştur. Aslında bir bakıma rağmen, depresyonla mücadele ederken bakıma gidememiştim” ifadesini kullandı.

serdar ortac son aci 1

Yaşı ilerledikçe sağlık problemlerinin arttığını ve günlük aktivitelere dahi zorlandığını belirten 53 yaşındaki ünlü sanatçı, “Artık tek başıma ayakkabımı bile zor çıkarıyorum. Geçirdiğim üç hastalık atağı sonrasında dördüncünün hayatımı daha da zorlaştırabileceğini biliyorum. Ayaklarımı kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalmak huzursuz edici bir durum. Ancak, ben iyimser bir insanım ve dayanıklıyım” dedi.

Ortaç, sahne performansları arasında yaşadığı sıkıntılardan bahsetti ve “Sahneye çıktığım zaman, stres ve sıkıntılarımı unutuyorum. Bu sene çok yoğun bir tempoda çalıştım, birçok konser verme şansım oldu” dedi.

Bir muhabirin “Bu derin üzüntünüzün sebebi ne?” sorusuna karşılık Serdar Ortaç, “Aşka ya da boşanmaya dair hiçbir üzüntüm yok. Yaşadığım sağlık problemleri nedeniyle bu durumdayım. Ailemde yaşadığım acı kayıplar ve pandeminin getirdiği olumsuzluklar benim için çok zorluydu. Hayata bakış açım değişti. Para benim için hiçbir anlam ifade etmiyor; aynı kıyafeti defalarca giyerim ve bundan rahatsızlık duymam. Ancak, sağlık sorunlarım nedeniyle sevdiklerimle birlikte bisiklete bile binemez oldum. İnsanın sağlık durumu işleri oldukça karmaşık hale getirebiliyor” şeklinde konuştu.

Serdar Ortaç’ın bisiklete bile binemiyorum artık diye açıkladığı sağlık sorunları hayranlarını üzdü!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!