Seren Serengil Seda Sayan’ın eşiyle yaş farkını eleştirdi: “Eşi çocuğundan küçük”

Seren Serengil, ünlü şarkıcı ve sunucu Seda Sayan'ın eşiyle arasındaki yaş farkını yorumladı. Serengil, Seda Sayan'ın 'çocuk yaşta bir eşi olduğunu' ve '67 yaşında olmasına rağmen bu durumun olabileceğini' sorguladı. #SerenSerengil #SedaSayan #YaşFarkı

seren serengil seda
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü şarkıcı ve televizyon sunucusu Seren Serengil, bir kez daha Seda Sayan’ın özel hayatını tartışmaya açtı. Serengil’in bu defa Sayan’ın evliliği hakkındaki yorumları, sosyal medyada geniş yankı buldu.

Serengil, Sayan’ın kendi tarzını ve görünüşünü taklit etmeye çalıştığını iddia etmişti. ‘Benzer kaş stilini benimsediğini, doktorlarımı kullanıp Seren Serengil olmaya çalıştığını’ iddia eden oyuncu, “Seren Sayan veya Seda Serengil olmaya çalışmaktan ne çıkar?” ifadelerini kullanmıştı.

Seren Serengil Seda Sayan Fotoğraf

Şimdi Serengil, Seda Sayan’ın evliliği ile ilgili yaptığı açıklamalarla tartışmaların merkezine oturdu. Bir sosyal medya kullanıcısının “Seda Sayan boşanacak mı?” sorusuna verdiği yanıtla konuyu yeniden gündeme taşıdı. Serengil, “Çocuk çocuğundan küçük zaten, annesi yaşında 67 yaşında kadın. Olacak şey miydi?” şeklinde cevap verdi.

Geçmişte sevgilisi Mustafa Tohma ile yaşadığı ilişkisinden de söz eden Serengil,“Gerçekten Tohma ile cinsel anlamda bir ilişkimiz yok ama bağlılık var. Benim bir psikoloğa da gitmem gerekiyor.”demişti.

Seren Serengil Seda Sayan’ın eşiyle yaş farkını eleştirdi: “Eşi çocuğundan küçük”
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!