Settar Tanrıöğen eşi kimdir? Kızılcık Şerbeti’nin Abdullah Bey’i bakın kiminle evli! İşte sır gibi sakladığı eşi…

Ünlü oyuncu Settar Tanrıöğen'in 39 yıldır evli olduğu ortaya çıktı! Settar Tanrıöğen'in eşi olan Filiz Tanrıöğen, Hacettepe Üniversitesi mezunu ve İstanbul'da öğretmenlik yapmaktadır. Uzun süren bir evliliğin sırrını koruyan çiftin iki oğlu bulunmaktadır. #SettarTanrıöğen #FilizTanrıöğen #KızılcıkŞerbeti

kizilcik serbeti nin 23
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kızılcık Şerbeti’nde Abdullah karakteriyle tanıdığımız ünlü oyuncu Settar Tanrıöğen‘in özel hayatıyla ilgili sır perdesi aralanıyor. Uzun yıllardır evli olan Tanrıöğen’in eşi Filiz Tanrıöğen, merak edilen isimler arasında yer alıyor.

Settar Tanrıöğen eşi kimdir?

Settar Tanrıöğen, 61 yaşında olmasına rağmen çoğu takipçisi tarafından bekar sanılıyor. Ancak gerçek durum oldukça farklı. Ünlü oyuncu, 39 yıldır evli olduğunu herkesin bilmesini istemiyor. Filiz Tanrıöğen, Settar Tanrıöğen’in eşi olarak biliniyor.

Denizli’de doğan Filiz Tanrıöğen, Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arkeoloji ve Sanat Tarihi Bölümü mezunu. Settar Tanrıöğen ile lise yıllarında tanışan Filiz Tanrıöğen, üniversite yıllarında aşka dönüşen bir ilişki yaşadı. 1985 yılında Denizli’de dünyaevine giren çift, uzun yıllar boyunca şehirlerarası bir evlilik sürdürdü.

settar tanrıöğen eşi kimdir

Settar Tanrıöğen’in oyunculuk kariyeriyle birlikte İstanbul’a taşınmasıyla birlikte, Filiz Tanrıöğen de öğretmenlik kariyerine İstanbul’da devam etti. Çiftin Eren ve Bora adında iki oğulları bulunuyor.

Göründüğü gibi Settar Tanrıöğen, özel hayatını kameralardan ve sosyal medyadan uzak tutmayı başaran bir isim. Evliliklerindeki bu uzun soluklu ilişki ve birlikte aşmış oldukları zorluklar, toplumda birçok insanın ilgisini çekiyor.

#SettarTanrıöğen #FilizTanrıöğen #KızılcıkŞerbeti

Settar Tanrıöğen eşi kimdir? Kızılcık Şerbeti’nin Abdullah Bey’i bakın kiminle evli! İşte sır gibi sakladığı eşi…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!