Sevda Demirel’den şok eden Defne Samyeli yorumu: “Adamsız duramıyorsun”

Sevda Demirel, Defne Samyeli'nin aşk hayatıyla ilgili yaptığı bir yoruma sert bir şekilde tepki gösterdi. Bu tepki magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı. #magazinhaberleri #SevdaDemirel #DefneSamyeli

sevda demirel den so
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son zamanlarda magazin dünyasında dikkat çeken bir aşk iddiası gündemde. Eski spiker ve şarkıcı Defne Samyeli’nin, Cem Yılmaz’ın eski ortağı ve yakın arkadaşı Muzaffer Yıldırım ile aşk yaşadığı iddiaları sosyal medyayı salladı. Ancak bu iddiaya en beklenmedik bir yorum ise Sevda Demirel‘den geldi.

sevda demirel den so 1

Sevda Demirel, Defne Samyeli’ni çok sevdiğini belirtirken aynı zamanda ona “Defne seni çok seviyorum ama adamsız duramıyorsun, git bir tedavi ol lütfen bu ne böyle” şeklinde bir çağrıda bulundu. Bu durum sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Kimisi Sevda Demirel’i desteklerken, kimisi de bu yoruma tepki gösterdi.

sevda demirel den so 2

Bu iddialı aşk haberinin ardından merak edilen bir diğer konu ise Defne Samyeli’nin nasıl bir tepki vereceği. Samyeli’nin bu yoruma nasıl yanıt vereceği ise merakla bekleniyor.

Sevda Demirel’den şok eden Defne Samyeli yorumu: “Adamsız duramıyorsun”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!