Şimal’den kötü haber, işye detaylar…

Pop şarkıcısı Şimal'den sağlık durumuyla ilgili üzücü bir haber geldi. İki yıl önce meme kanseriyle mücadele eden Şimal'in beyinde tümör tespit edildi. Şimal'e destek mesajları ve duaların eksik olmayacağı bu zorlu süreçte, hepimizin dualarıyla Şimal'in sağlığına bir an önce kavuşması dileğiyle. #Şimal #sağlık #destek

simal den kotu haber
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İki yıl önce meme kanseri teşhisi konulan ve zorlu bir tedavi süreci geçiren 37 yaşındaki pop şarkıcısı Şimal‘den üzücü bir haber geldi. Şarkıcı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla beyinde tümör tespit edildiğini duyurdu.

Şimal, iki yıl önce meme kanseri teşhisiyle mücadele etmeye başlamış ve uzun bir tedavi süreci geçirmişti. Hastalığıyla ilgili verdiği mücadele sonucunda patoloji sonuçlarının “tertemiz” olduğunu açıklayan Şimal, sağlığına kavuştuğunu sevenlerine duyurmuştu.

simal den kotu haber 1

Ancak, son yapılan kontrollerde, Şimal’in beyninde tümör saptandı. Şarkıcı, “Maalesef bu sefer beyinde tümör gördüler. Diyecek bir şeyim yok, dualarınızı beklemekten başka… Ameliyat” dediler, çok üzgünüm” diyerek hayranlarından dua istedi.

Şimal’in sevenleri ve müzik camiası, bu haber karşısında büyük bir şok yaşadı. Şarkıcıya geçmiş olsun mesajları yağarken, dualarını esirgemeyenlerin sayısı da arttı.

Bu zorlu süreçte Şimal’in ailesi ve yakın dostları da yanında olacak. Tüm sevenleri ise sosyal medya üzerinden Şimal’e destek mesajları ve dualarla dolduracaklar.

Şimal’den kötü haber, işye detaylar…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!