Simay Barlas’ın Estetiksiz Günlerinden Kalma Fotoğraflar Sosyal Medyada Şaşkınlık Yarattı!

Simay Barlas'ın eski görüntülerine olan şaşırtıcı tepkiler sosyal medyayı kasıp kavurdu! Kullanıcılar gençliğindeki fotoğraflarını estetik operasyon sonucu mı olduğunu merak ediyor: 'Estetikliymiş', 'Doğal diye kandırıldık' ve 'Bu da estetik harikası çıktı' #SimayBarlas #EstetikOperasyon #SosyalMedya

yabani nin ruya si s
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çeşitli hit TV dizilerinde; Paramparça, Hayat Bazen Tatlıdır, Adı Efsane, Zalim İstanbul, Aziz, Ömer ve Yabani gibi başarılı projelerde rol alan tanınmış oyuncu Simay Barlas‘ın eski hali sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Barlas, yetenekli performansının yanı sıra doğal güzelliğiyle de kalplere taht kurmuş bir yıldız. Sosyal medya paylaşımlarıyla fark edilen Simay, tüm dikkatleri üzerine çekti.

Ancak Barlas’ın yıllar öncesine ait bir fotoğrafı, sosyal medya kullanıcılarını hayrete düşürdü.

Yorumcular, oyuncunun gençliğindeki fotoğraflarını gördükten sonra, sanatçının görünümündeki değişikliği ‘estetik operasyona’ bağlayarak tepki gösterdi. Kullanıcılar, ‘Estetikliymiş’, ‘Doğal diye kandırıldık’, ‘Bu da estetik harikası çıktı’, ‘Eski fotoğraflar da olmasa gerçeği bilemeyeceğiz’ gibi yorumlarla bunu dile getirdi.

Simay Barlas’ın Estetiksiz Günlerinden Kalma Fotoğraflar Sosyal Medyada Şaşkınlık Yarattı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!