Sinan Albayrak sette attan düşerek kaza geçirdi! Hastaneye kaldırıldı…

Serkan Çayoğlu'nun başrolünde olduğu "Mehmed Fetihler Sultanı" dizisinin setinde yangın çıktıktan sonra bir kaza daha yaşandı. Sinan Albayrak, Zağanos Paşa karakterine hayat verirken dört nala kaçan atından kendini atlayarak yaralandı ve hastaneye kaldırıldı. Oyuncunun sağlık durumu iyiye gidiyor. #SinanAlbayrak #MehmedFetihlerSultanı #Haber

sinan albayrak se
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Serkan Çayoğlu’nun başrolünde olduğu “Mehmed Fetihler Sultanı” dizisinin setinin platosunda yangın çıkmış ve çekimlere bir süre ara verilmişti. Olayın üzerinden kısa bir süre geçtikten sonra, dizinin diğer oyuncularından Sinan Albayrak da sette kaza geçirdi ve hastaneye kaldırıldı.

Sinan Albayrak, dizide Zağanos Paşa karakterine hayat veriyordu. Soğuk bir günde, kalabalık figüranların bulunduğu çekimlerde huysuzlanan atından dört nala kaçan oyuncu, kendini atından atmaya karar verdi. Ancak, atladığı sırada büyük bir şanssızlık yaşadı ve sağ bileği çatladı.

Sette hemen müdahale edilen Albayrak, özel bir hastaneye sevk edildi. Yapılan tetkikler sonucunda, sadece sağ bileğinde çatlak olduğu tespit edildi. Prezervatif amaçlı olarak yoğun bakıma alınan oyuncunun, bugün (salı) taburcu edileceği öğrenildi.

Bu olay dizinin çekimlerine bir süreliğine ara verilmesine neden oldu. Ancak, ekip üyeleri umutlu bir şekilde Albayrak’ın sağlığına kavuşmasını bekliyor. Setteki kaza hakkında detaylı bir soruşturma başlatıldı ve gerekli önlemlerin alınması için çalışmalar yapıldı.

Sinan Albayrak sette attan düşerek kaza geçirdi! Hastaneye kaldırıldı…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!