Sinem Kobal, dostu Yasemin Özilhan’ın doğum gününü kutladı!

Sinem Kobal, yakın arkadaşı Yasemin Özilhan'ın doğum gününü sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafla kutladı. İkilinin samimiyeti ve dostluğu takipçileri tarafından büyük ilgi gördü. Nice yıllara ve iyi ki varsın Yaso'm! #sinemkobal #yaseminozilhan #dogumgunu

sinem kobal dostu y
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sinem Kobal, ünlü sosyetik güzel Yasemin Özilhan’ın doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı. İkili, yakın arkadaşlıklarını ve samimiyetlerini bir kez daha gözler önüne sererken, takipçileri de bu özel günü kutlamalarıyla destekledi.

Yasemin Özilhan, evlendikten sonra sosyeteye adım atan bir isim olarak dikkat çekiyor. Beslenmeye ve spora büyük önem veren ünlü güzel, her zaman fit görüntüsüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Maldivler’de doğum gününü kutlayan Yasemin Özilhan’ı en yakın arkadaşları da yalnız bırakmadı.

İşte bu özel günün en dikkat çeken paylaşımlarından biri de Sinem Kobal’dan geldi. Ünlü oyuncu, Yasemin Özilhan ile birlikte çekildiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşarak doğum gününü kutladı. Fotoğrafın altına, “Nice yıllarına! İyi ki Yaso’m” notunu düşen Kobal, samimiyetini bir kez daha ortaya koydu.

sinem kobal dostu y 1

Sinem Kobal ve Yasemin Özilhan’ın yakın dostlukları, tüm sosyal medya platformlarında dikkat çekiyor. İki ünlü isim, birbirlerine verdikleri destek ve samimiyetleriyle takipçilerinin beğenisini kazanıyor. Bu özel gününde de Sinem Kobal’ın yaptığı paylaşım, sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Sinem Kobal’ın Yasemin Özilhan’ın doğum gününü kutlayan bu paylaşımı, takipçilerin beğenisini ve desteğini kazanırken, ikilinin dostluğu da bir kez daha tescillendi.

Sinem Kobal, dostu Yasemin Özilhan’ın doğum gününü kutladı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!