Somer Sivrioğlu, MasterChef’te en sinir olduğu isimleri açıkladı! İşte o iki isim…

Somer Sivrioğlu, MasterChef Türkiye'de en sinir olduğu yarışmacıları açıkladı. Serhat başta olmak üzere, bir diğer isim ise belirtilmedi. Somer Sivrioğlu'nun açıklamaları sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. #MasterChefTürkiye #SomerSivrioğlu #Serhat

somer sivrioglu mas
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MasterChef Türkiye’nin sevilen jüri üyesi Somer Sivrioğlu, katıldığı Berfu Yenenler ile Talk Show Perileri programında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Yarışma hakkındaki soruları yanıtlayan Somer Sivrioğlu, en sinir olduğu yarışmacıları açıklayarak sosyal medyada gündem oldu.

somer sivrioglu mas 1

Somer Sivrioğlu “MasterChef’te en sinir olduğun yarışmacı kimdi?” sorusuna samimi bir şekilde cevap verdi.

MasterChef şampiyonlarından Serhat’a ilk zamanlarda gıcık olduğunu söyleyen Somer şef şöyle yanıt verdi;

somer sivrioglu mas 2

“İlk başlarda Serhat’a bayağı gıcık olmuştum. Çünkü geldi ukalalık yaptı falan ya ben çok rahat yaparım diye. Sonra tanıdıkça çok sevdim tabii.”

somer sivrioglu mas 3

Aslında yarışmacılara sinir olmaktan ziyade gerçek potansiyellerini ortaya koyamamalarına kızdığını belirten Somer şef Güzide’nin yarışmanın başında bilerek elenmesine çok üzüldüğünü söyledi.

Somer Sivrioğlu, MasterChef’te en sinir olduğu isimleri açıkladı! İşte o iki isim…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!