Stüdyonun buz kestiği anlar! Dadı Meryem’in 8 yaşındaki küçük kızı diri diri gömdüğü ortaya çıktı

Esra Erol'un programında dadı Meryem'in şok edici itirafları ve geçmişte işlediği cinayetle ilgili detaylar ortaya çıktı. #Drama #ŞokEdici #Gerilim

studyonun buz kestig
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ATV ekranlarında Esra Erol‘un sunumuyla yayınlanan gündüz kuşağı programında dadı Meryem ile ilgili ortaya çıkan gerçek, izleyicileri ve stüdyodakileri şaşırttı.

Bu hafta programa katılan Mehmet Altun, uzun süredir ayrı olduğu 6 yıllık eşiyle barışmak istediğini belirterek Esra Erol’dan yardım talep etti. Karısını 15 kez aldattığını itiraf eden Mehmet Altun, evliliğin bitme noktasına gelmesinde kayınpederini suçladı. Mehmet Altun’un eşi Rabia Altun ise eşinin son olarak çocuklarının bakıcısıyla ilişkisi olduğunu ortaya çıkardığını iddia etti. Dadı Meryem ile ilgili ortaya çıkan bir gerçek ise herkesi şaşırttı.

Esra Erol canlı yayında “Dün gece ihbar hattına bir mesaj geldi. Sen bir konuyla ilgili cezaevine girip çıkmışsın” diyerek dadı Meryem’e işlediği suçu sordu. Cezaevine girdiğini kabul eden Meryem “Cinayet suçundan 9 yıl yattım” dedi.

Esra Erol

Açıklamalarına devam eden Esra Erol “Geçmişte işlemiş olduğun cinayette mağdur olan kim? 8 yaşında bir kız çocuğu. Sen bu olaydan sonra çocuklara yaklaşmamalısın” deyince stüdyo buz kesti. Dadı Meryem ise “O olay olduğunda ben 16 yaşındaydım. Kazayla ilgili olan bir durum” diyerek kendini savundu.

Esra Erol olayın detaylarını da anlattı. Erol, “8 yaşındaki Hasret, gömülü halde bulundu. Jandarma kendi aramalarında ıslak zeminde köpeklerle araştırma yapıyorlar. Kullanılmayan bir binada gömülü halde bulunuyor” ifadelerini kullandı.

Stüdyonun buz kestiği anlar! Dadı Meryem’in 8 yaşındaki küçük kızı diri diri gömdüğü ortaya çıktı
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!