Superstar Ajda Pekkan’dan çocuk itirafı! “Anne olmak içimde ukde kaldı”

Superstar Ajda Pekkan, Harper's Bazaar röportajında çocuk sahibi olma hayalinin içinde bir ukde olarak kaldığını, kariyeri ve yaşamı hakkında samimi açıklamalar yaptı. #AjdaPekkan #Röportaj #Harper'sBazaar

superstar ajda pekka
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ses sanatçılığı, tarzı ve şıklığı ile Türkiye’nin kıymetli ismi Ajda Pekkan, yepyeni bir röportajda samimi itiraflarda bulundu. Bu ay Harper’s Bazaar dergisine konu olan Ajda Pekkan’ın çocuk sahibi olma hayalinin içinde bir ukde olarak kaldığını ifade ettiği belirtildi.

ajda pekkan

Türk pop müziğinin ‘Superstar’ı Ajda Pekkan, geçtiğimiz haftalarda ‘Yaşam Boyu İkon’ ödülünün sahibi olmuştu. Kariyeri hakkında sorulan bir soruya “Anne olmayı çok isterdim” yanıtını veren ve bu yanıtıyla gündem olan Pekkan, bu konuyu daha önce bu kadar detaylı açıklamamıştı.

ajda3

Kariyerinin erken dönemlerinde karmaşa ve stresle birlikte yaşadığını belirten Pekkan, annelik hayalini gerçekleştirmeyi düşünmeye fırsat bulamamış. Anne olmayı çok isterdim, ancak kariyer koşturmacası içinde bunu düşünme fırsatı bulamadım” ifadesini kullandı.

ajda4

Pekkan, ayrıca moda tasarımına büyük bir ilgi duyduğunu söyleyerek, “Eğer şarkıcılık yapmasaydım, moda tasarımcısı olurdum” dedi. Ffit görüntüsünün sırrını da açıklayan Pekkan, “Diyetisyenim ya da danışmanım yok.Herkes kendi bünyesini en iyi kendisi bilir. İstediğim her şeyi ölçülü olarak tüketirim. Kural koymam” dedi.

ajda5

Stresli ve negatif atmosferden uzak durmayı tercih eden Pekkan, “Evimde ya da işimde negatifliğe ve negatif insanlara tahammülüm yok. Bu tür durumların sağlığı kötü etkilediğini düşünüyorum. Bu yüzden negatif insanlardan ve ortamlardan uzak durmaya çalışıyorum” şeklinde konuştu.

Superstar Ajda Pekkan’dan çocuk itirafı! “Anne olmak içimde ukde kaldı”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!