Sürekli kilosu yüzünden eleştirilen Selena Gomez zayıf halini paylaştı! “Bir daha böyle zayıf olamayacağım”

Selena Gomez, sağlık problemleri ve kilo dalgalanmalarına dair sosyal medyada oldukça açık ve dürüst oldu. "Bir daha hiç bu kadar zayıf görünmeyeceğim," diyerek kendini; mükemmel olmasa da, olduğu gibi kabul ettiğini ifade etti. #SelenaGomez #GüçlüKadın #KendiniSev

surekli kilosu yuzun
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sevilen sanatçı ve oyuncu Selena Gomez, geniş bir hayran kitlesi tarafından sürekli olarak takip ediliyor. Gerek paylaşımları gerekse kendine has yaşantısıyla sıklıkla gündeme gelen Gomez, bir süre önce kilo verdiğini ve sağlık sorunları yaşadığını takipçileri ile paylaşmıştı.

27 yaşındaki başarılı şarkıcı, sosyal medya ve dijital zorbalığın kendisinde yeni bir farkındalık oluşturduğunu belirtti. Lupus, yüksek tansiyon ve böbrek sorunlarıyla uğraşan Gomez, bu durumla bağlantılı olarak vücudunda belirgin bir değişim yaşadığını gözlemledi. Ayrıca, insanların ne olursa olsun eleştirmeye devam edeceklerini belirterek, kilo alışverişlerini umursamadığını ifade etti.

Güncel halini takipçileriyle paylaşan Gomez, “Bir daha hiç bu kadar zayıf görünmeyeceğimi fark ettim,” dedi ve bu paylaşımla büyük ilgi topladı. Ayrıca, “Mükemmel olmasam da, kendim olmaktan mutluyum, bazen kendim olmanın ne kadar değerli olduğunu unutuyorum,” diyerek hayranlarından büyük takdir topladı.

Sürekli kilosu yüzünden eleştirilen Selena Gomez zayıf halini paylaştı! “Bir daha böyle zayıf olamayacağım”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!