Survivor 2024 All Star’da ilk eleme adayı kim oldu?

Survivor 2024 All Star'ın yeni bölümünde takımlar arasındaki dengesizliği çözmek için şok kararlar alındı! Kırmızı takıma yeni katılan isim Yunus Emre ve yedek yarışmacılar Yağmur Banda ile Mavi takıma katılan Berna ve Aysu Keskin oldu. İlk eleme adayı ise Sercan Yıldırım oldu. #Survivor2024 #YeniTakımDeğişiklikleri #İlkElemeAdayı

survivor 2024 all st 9
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TV8 ekranlarında yayınlanan yeni bölümde Survivor 2024 All Star‘ın heyecanı doruktaydı. Acun Ilıcalı, acil durum konseyini topladı ve yedeklerden iki kişinin takımlara katılacağını, aynı zamanda iki kişinin takımlarının değişeceğini duyurdu. Dokunulmazlık oyunu nefes kesen bir mücadeleye sahne oldu. Diğer yandan, eleme adayı da belirlendi.

Survivor 2024 All Star’da, takım dengesinin sağlanması adına yeni bir kural ilan edildi. Acil durum konseyinde, Kırmızı ve Mavi takımlar arasındaki güç dengesinin eşit olmamasıyla ilgili tartışmaların artması üzerine Acun Ilıcalı bir sosyal medya anketi gerçekleştirdi. Ankette, takımlar arasında değişiklik yapılması büyük çoğunluğun seçeneği oldu.

Ilıcalı’nın bu soruna çözümü ise şu şekilde oldu;“Bir yarışmacının Kırmızı takıma geçişi, takımlar arasındaki tüm dengeleri değiştirsin. Kırmızı takıma geçen yarışmacı Yunus Emre oldu. Ayrıca Berna’nın ise Mavi takıma geçişi gerçekleşecektir dedi. Dahası Ilıcalı, Kırmızı takıma Yağmur Banda ve Mavi takıma Aysu Keskin olmak üzere iki yedek yarışmacının daha dahil olduğunu açıkladı.

Dokunulmazlık oyununu 12-7’lik skorla Mavi Takım kazanırken, ada konseyinde Sercan 6, Bozok 3, Ersin 4 ve Özgür 1 tercih alarak Sercan Yıldırım ilk eleme adayı oldu.

Survivor 2024 All Star’da ilk eleme adayı kim oldu?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!