Survivor 2024 All Star’da tansiyon yükseldi! Yunus Emre ve Ogeday arasında kavga çıktı

Survivor 2024 All Star'da Yunus Emre ile Ogeday arasında tansiyon yükseliyor. Acun Ilıcalı, Yunus Emre'ye tepkisini sert ve saklamadan gösteriyor. #Survivor #YunusEmre #Ogeday

survivor 2024 all st
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TV8 ekranlarında seyirciyle buluşan Survivor 2024 All Star‘da son zamanların yüksek tansiyonlu anları yaşandı. Dokunulmazlık oyunu sırasında rekabet dozu yükseldi ve Yunus Emre ile Ogeday arasında sözlü tartışma patlak verdi. Acun Ilıcalı’nın konseydeki sözlerinden sonra Yunus Emre’ye duyulan tepki açıkça görüldü.

Dokunulmazlık oyununda yarışan Yunus Emre, engel olarak karşısına çıkan Ogeday’dan hoşnut olmadı. Ogeday’ın “Ağlama oyna” yorumuna karşılık olarak Yunus Emre’nin siniri bozuldu ve iki yarışmacı arasında gerilim arttı. Oyun sonrası Ogeday’a sert çıkan Yunus Emre, “Önümde senin gibi iskele babası vardı” cümleleriyle karşılık verdi.

survivor 2024 all st 3

Ogeday, “Ben başkalarına benzemem. Terbiyeli ol. Burada böyle yapıp sonra köşede herkesten özür diliyorsun. Bana el kol uzatma işleri yemez. Ben bilerek önünde durmadım, senden özür dileyecektim ama sen hemen kötü söze başvurdun” dedi. Atakan, Ogeday ile geriliği tırmanan Yunus Emre’yi sakinleştirerek geri çekti ve “Bunların oyunlarına gelmeyeceksin. Diskalifiye mi olmak istiyorsun?” diye uyardı.

survivor 2024 all st 4

Adada yaşanan gergin anlar ada konseyinde de konunun ana maddelerinden biri oldu. Son süreçte sık sık kavgalarıyla anılan Yunus Emre’ye Acun Ilıcalı, kinini saklamadan belirgin bir şekilde tepki gösterdi ve diskalifiye belirtisi yaydı.

Acun Ilıcalı sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Her gün bir olaydasın. Herhalde sonunu getiremeyeceksin gibi. Bir insan bir insanla problemliyse bu dünyanın en normal olayıdır, iki insansa olabilir diyebilirim, 3 insanla ile ya adama bir şey mi var derim. 4. ile problemliyse problem bu adamda derim, 5. ile problemliyse kafası gitmiş derim 6. ile problemliyse ümitsiz vaka derim.

survivor 2024 all st 5

Değişik insanlarla problem yaşıyorsun çünkü problem sende. Konuları uzattıkça uzatıyorsun. Bitirim bitirim yürümeler yapıyorsun. 3-4 kişi seni tutmaya çalışıyor. Keşke bıraksalardı da ne yapacaksın merak ediyorum. Seni anlamsız hareketlerini seyrettim” şeklinde konuştu.


Survivor 2024 All Star’da tansiyon yükseldi! Yunus Emre ve Ogeday arasında kavga çıktı
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!