Survivor 2024 All Star’da Turabi, Acun Ilıcalı’ya şiir yazarak kovulma detayını vurguladı!

Survivor 2024 All Star'da Turabi, Acun Ilıcalı'ya yazdığı bir şiirle dikkatleri üzerine çekti. Ilıcalı'ya tepki gösteren Turabi, "Buranın tek patronu var, o da benim" dedi. Şiiriyle kovulma detayını vurgulayan Turabi, büyük bir sürprize imza attı. #Survivor2024 #Turabi #AcunIlıcalı

survivor 2024 all st 13
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Survivor 2024 All Star’ın son dokunulmazlık oyunu büyük heyecana sahne oldu. Mavi takım, 12-3’lük skorla oyunu kazanarak galibiyetin sahibi oldu. Ancak, farklı sonuçlanan oyunun ardından üçüncü eleme adayı büyük bir sürpriz oldu. Kırmızı takımda eleme adayı olarak Turabi Çamkıran ismi yazıldı. Ada konseyinde, Turabi’nin takım arkadaşlarından adının yazılmasını istemesi, dikkatleri çekti.

Turabi, bir önceki ada konseyinde Özgür’ü hedef almış ve Acun Ilıcalı tarafından uyarılmıştı. Bu konuşmadan rahatsız olan Turabi, Acun Ilıcalı hakkında açıklama yaptı. “Sen bu ortamı böyle germemelisin. Bu yaptığın doğru değil. Dingo’nun ahırı değil burası Turabi. Burada tek bir patron var, o da benim” diyen Ilıcalı’ya karşı tavır alarak eleştirilerini dile getirdi.

Turabi’nin şaşırtıcı bir hamlesi ise Acun Ilıcalı’ya yazdığı bir şiir oldu. Turabi, Özgür’ün adını kutuya atmadan önce, Ilıcalı’ya hitaben “Sürekli bana kızıyorsun, çok kötü azarlıyorsun. Moralim bozuluyor. Sanki buranın sahibi gibi konuşuyorsun. O yüzden sana bir şiir yazdım” dedi ve şairane bir dille yazdığı şiiri okudu. Bu hareket, Ilıcalı’yı şaşırtırken, diğer yarışmacılar da Turabi’ye destek oldu.

Survivor Turabi, şiirinin içinde saklı bir mesaj vererek, “Birinci harfidir A. İkinci harfidir C. Üçüncü harfidir U. Dördüncü harfidir N. Beşinci harfidir I. Altıncı harfidir L. Yedinci harfidir I. Sekizinci harfidir C. Dokuzuncu harfidir A. Onuncu harfidir L. On birinci harfidir I. Acun Ilıcalı. Vallahi çok azarlamaya başladın, yakınca küseceğim. Kutuya atmıyorum kağıdı, kovulmak istemiyorum şimdi” ifadelerini kullandı.

Bu tür olaylar, Survivor 2024 All Star’ın izleyicileri tarafından da büyük bir merakla takip ediliyor. Yarışmanın heyecanı her geçen gün artarken, yarışmacıların taktikleri ve stratejileri ise adeta bir aksiyon filmi tadında ilerliyor.

Survivor 2024 All Star’da Turabi, Acun Ilıcalı’ya şiir yazarak kovulma detayını vurguladı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!