Survivor All Star’da olaylı gece: İki kavga birden yaşandı

Survivor All Star'ın son bölümünde Pınar Saka, Sema Ocak ve Ogeday'ın merkezinde gergin anlar yaşandı. Sahnede tansiyon yükselirken, Acun Ilıcalı durumu yatıştırmaya çalıştı. #SurvivorAllStar #GerginAnlar #AcunIlıcalı

survivor all star da 11
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TV8’in popüler yarışması Survivor All Star‘ın son bölümünde adeta gerginlik rüzgarları esti. Müsabaka sırasında Pınar Saka ile Sema Ocak arasında tansiyon bir hayli yükseldi ve kıvılcımların uçuştuğu görüldü. Pınar’ın ‘Sen şahmaransın‘ şeklindeki çıkışını Sema ilk etapta sakin bir şekilde karşıladı. Ancak durum seçimle ilgili yaşanan tansiyonun artmasıyla değişti.

survivor all star da 12

Pınar Saka’nın kardeşine yönelik sözlerine Seda Ocak, Pınar’a doğru bir hamle yaparken diğer yarışmacılar tarafından güçlükle durduruldu. Bu durum Pınar, Seda ve Sema arasındaki gerginliğin daha da tırmanmasına neden oldu.

Bu üçlü rekabetin ardından bu kez de Hakan ve Ogeday birbirine girdi. Ogeday’ın neden olduğu gerginlik, yarışmanın geçici olarak durdurulmasına yol açtı. Ogeday, müsabakanın bitiminden sonra Hakan’a ” Şov yapma Panorama’da konuşursun, ‘Ogeday şişe fırlattı‘ diye” şeklinde demeç verdi.

Bu ifadelerin ardından Hakan ve Ogeday arasında gerilim daha da tırmandı. Durumu dengelemek için Yasin ve Poyraz Ogeday’ı sakinleştirmeye çalıştı. Acun Ilıcalı da gerilimi düşürmek için müdahale etti.

Ayrıca, gerginlik sırasında Aysu’nun yere sert bir şekilde düşmesi ve Hakan’ın yarışma sahasını terk etmesi de dikkat çeken detaylar arasında yer aldı.

Survivor All Star’da olaylı gece: İki kavga birden yaşandı
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!