Survivor All Star’da Nihat Altınkaya İlk Mücadelesinde Sakatlandı: Acun Ilıcalı Son Durumu Açıkladı

Survivor All Star'da Nihat Altınkaya, ilk mücadelesinde sakatlandı. Acun Ilıcalı, Nihat'ın durumu hakkında açıklama yaparak endişelerini dile getirdi. İlerleyen günlerde yapılacak kontroller sonucunda Nihat'ın sakatlık durumu netleşecek. Geçmişte de birçok sakatlık yaşayan Ilıcalı, Nihat'a acil tedavi sağlanması için hemen İstanbul'a gönderildiğini belirtti. #SurvivorAllStar #NihatAltınkaya #AcunIlıcalı

survivor all star da 7
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Survivor All Star‘ın son bölümünde, mavi takımdan yarışmaya katılan Nihat Altınkaya, ilk mücadelesinde kırmızı takımın yarışmacısı Sercan Yıldırım ile karşılaştı. Ancak mücadele sırasında Nihat, parkurda bir anda yere düştü ve sakatlık geçirdi.

Olayın ardından hemen doktorlar müdahale etti ve Nihat, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Sakatlığının ne kadar ciddi olduğu henüz netleşmese de yapılacak kontroller sonucunda durumu daha net anlaşılacak.

survivor all star da 8

Nihat Altınkaya’nın sakatlık geçirmesi, yarışmanın yapımcısı Acun Ilıcalı’yı da üzdü. Kendi geçmişte sakatlıklar yaşamış olan Ilıcalı, Nihat’ın durumunu öğrenince çok üzüldüğünü belirtti. Survivor’a katılmak için aylarca hazırlanan Nihat, bu sene kadronun içinde yer almak istemişti ve yaşadığı nüksetmiş bir sakatlıkla mücadele etmek zorunda kaldı. Acil bir durum olduğu için Nihat hemen uçakla İstanbul’a götürüldü ve ilerleyen günlerde kontroller yapılacak.

survivor all star da 9

Survivor All Star’ın yapımcısı Acun Ilıcalı, Nihat Altınkaya’nın durumu hakkında açıklamalarda bulundu. Ilıcalı, “Tabii ki çok üzücü bir olay yaşandı ve kendim de bizzat birçok sakatlık yaşamış biri olarak bugün Nihat’ın durumuna çok üzüldüm. Şöyle söyleyeyim size, aylarca bugün için çalıştı açıkçası arkadaşlarımız ona bu sene gelme önümüzdeki sene gel istersen dedi ama öyle bir kadro var ki bu sene bu kadronun içinde olmam lazım dedi.

İlk teklif götürdüğümüz yarışmacılardan biriydi sonra zaten Survivor’a hazırlanırken sakatlandı daha sonra aynı sakatlığı da bugün yine geçirdi. Biz yaklaşık 4 saat içerisinde onu uçağa bindirmeye başardık şu anda yolda ve yarın İstanbul’da olacak çünkü vakit kaybetmememiz gerekiyor. Yani ortopedik sakatlıkları için her zaman Allah daha büyüğünü vermesin derim…” dedi.

Survivor All Star’da Nihat Altınkaya İlk Mücadelesinde Sakatlandı: Acun Ilıcalı Son Durumu Açıkladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!