Survivor All Star’da önce oyun alanında sonra konseyde gerginlik

Survivor All Star'da şovun daha yeni başlamış olmasına rağmen tansiyon hemen yükseldi ve içerisinde hakaretlerin de bulunduğu birbiri ardına yaşanan tartışmalar gerginliği arttırdı. #SurvivorAllStar #AcunIlıcalı #RealityTV

survivor all star da 3
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TV8’in takipçi kitlesi arasında büyük popülerlik yakalamış olan Survivor All Star yarışması, tansiyonun yükseldiği yeni bir bölümle ekranlarda yer aldı. Kıyasıya rekabetin hüküm sürdüğü dünkü mücadelenin galibi 12-10 skorla Kırmızı Takım oldu ve korunmasızlığı elinde tutarak rahat bir nefes almayı başardı. Fakat, bütün yarışma geride gelen Kırmızı takımın zaferi ile birlikte başlayan nezarete neden olan tartışmalar ile gölgede kaldı.

Eleme sonrası sandalye sıralamasında Poyraz’ın gelecekteki mağlubiyet tahminleri üzerine “Oooo Poyraz” şeklinde Kırmızı Takımın sevinç çığlıkları atmosferi daha da gerdi. Poyraz, mavi takımın üyelerine ağız dolusu hakaret ederken, Atakan da bitkin düştü ve gelecekte Poyraz’ın cezasını kendi vereceğini belirtti.

Ilıcalı “Ben uslanmam diyorsun, ben düzelmem diyorsun. Hep beraber şükredelim ya ‘Yunus Emre bize dalmadı’ diye. Sana ayrı bir parantez açacağım.” dedi.

Yunus Emre’nin tartışma boyunca izleyicilere sunduğu kuralsız tavırlarının ardından Acun Ilıcalı, onun da ceza alacağını ilan etti ve “Şu Survivor’dan ne şekilde ayrılacaksın çok merak ediyorum. Ama düello olacağını zannetmiyorum.” ifadeleriyle bu bölüm sona erdi.

Önce Seda’ya laf atan Yunus Emre, ardından o konuşurken gülüp Acun ağabey ben çıksam mı? Dinlemek istemiyorum bu kadını.” dedi. Seda, gerginlik sırasında Yunus Emre’nin sözleriyle onu uyardığını ifade edince Yunus Emre, “Ben ne demişim? Hep bir ağızdan söyleyin.” dedi.

Sinirlenen Acun Ilıcalı ise “Sen kendini nerede zannediyorsun? Karşılıklı konuşmayın, sus Yunus Emre.” ifadelerini kullandı.

Ardından da Ilıcalı, “Seda sana ya da annene küfretmedi” deyince Yunus Emre, “Ben ne dediğini duydum, bunu da bana yediremezsin.” dedi.

Bunun üzerine iyice öfkelenen Acun Ilıcalı, “Ben sana bir şey söyleyeyim mi? Senin iflah olma şansın sıfır, senin düzelme şansın sıfır. Biz de bu belayı çekmek zorundayız zannediyorsun değil mi? Biz aylardır bu davranışlarına katlanmak zorunda mıyız? Sana söyleyeyim ben, sağlıklı davranmıyorsun. Seda’nın isyanı sonrası neler dediğini hatırlıyor musun? Biz maalesef hepsini duyduk.” dedi.

Önce Poyraz’a kırmızı takım üyelerine ettiği küfür sebebiyle 2 ödülden men cezası veren Ilıcalı, Yunus Emre’ye de “Cezan bitmeden yeni ceza veriyoruz. Bu nasıl iş anlamadım? Allah yardımcımız olsun. Şu Survivor’dan ne şekilde ayrılacaksın çok merak ediyorum. Ama düello olacağını zannetmiyorum.” diyerek onun da 2 ödülden yararlanamayacağını söyledi.

Survivor All Star’da önce oyun alanında sonra konseyde gerginlik
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!