Survivor All Star’da yine gerginlik çıktı: Birbirlerinin üzerine yürüdüler

#SurvivorAllStar'da yeni bölümde yine tansiyon yükseldi! Merve ile Nagihan arasında çıkan eşleşme tartışması yarışmayı bir kez daha gerilimli bir hâle getirdi. Bakalım önümüzdeki bölümlerde neler olacak? #gerginanlar #yarışma

survivor all star da 23
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TV8’de büyük bir takipçi kitlesi tarafından ilgiyle izlenen yarışma programı Survivor All Star, bir kez daha herkesi ekran başına kilitleyen bir bölümle seyirci karşısına çıktı. Takımların dokunulmazlık için parkura çıktığı bu bölümde oyunun ödülü ise lezzetli bir mac and cheese oldu. Ancak gergin anlar, oyunun start almadan önce başladı.

Survivor All Star

Programın bu bölümünde, Merve ile Nagihan arasında eşleşme konusunda çıkan tartışma gündem oldu. Eşlemeler yapıldıktan sonra Merve’nin “alaycı” bir şekilde gülmesine sinirlenen Nagihan, “İnsanın motivasyonunu yere indirmekten hoşlanma” diyerek tepkisini dile getirdi. Bu durum, Merve ve Nagihan’ın arasında gergin anların yaşanmasına sebep oldu.

Merve, Özgür ile oyun oynamayacağını belirterek, “Beni onunla oynatmayın, oynamıyorum” şeklinde ifadeler kullandı. Kelimeler arasında büyüyen gerilim, Nagihan’ın, “Gel, buraya gel ağzıma gir” diye karşılık vermesiyle doruğa ulaştı. Yarışmacıların arasına girmek zorunda kalındığı bu gergin anlar, kameralara da kaydedildi.

Survivor All Star’da yine gerginlik çıktı: Birbirlerinin üzerine yürüdüler
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!