Survivor performansıyla hayal kırıklığına uğratan Yiğit Poyraz: “Yasmin’i özlüyorum”

Survivor'daki performansında düşüş yaşayan Yiğit Poyraz, durumunun Yasmin Erbil'e duyduğu hasretten kaynaklandığını açıkladı. Peki, Poyraz bu durumu aşabilecek mi? #YiğitPoyraz #Survivor2024 #YasminsLove.

yigit poyraz surviv
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sosyal medya fenomenine dönüşen Yasmin Erbil, geçtiğimiz günlerde gündeme gelen bir aşk haberle yeniden gözlerin odağına oturmuştu. Eğlence dünyasının renkli ismi Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar’ın kızı olan Yasmin, yakın bir zamanda popüler yarışma programı Survivor All Star’ın iddialı yarışmacılarından Yiğit Poyraz ile ilişki yaşamaya başlamıştı.

Ancak Yiğit Poyraz’ın Survivor macerası, ne yazık ki beklentileri karşılamaktan uzak bir performansla devam ediyor. Poyraz’ın bu dönemki yarı performans düşüklüğünün altında ise sevgilisi Yasmin Erbil’e duyduğu hasret yatıyor.

Yarışmacı, “Aslında okul hayatım boyunca hep ailemden uzaktaydım. Bu nedenle anne, baba veya kardeş hasreti çekmeye alışığım. Ancak bu sefer işler oldukça farklı.” diyerek itiraflarda bulundu.

Poyraz, Survivor’daki yeni hayatına henüz tam anlamıyla alışamadığını ve bu süreci yönetme konusunda zorluk yaşadığını belirtti. “Şimdi bir sevgilim ve benimle çok yakından ilgilenen bir köpeğim var. Her ikisine olan hasretimi tam olarak hala atlatmış değilim.” dedi. Sonrasında, “Özlüyorum…” diyerek sözlerini tamamladı.

Yiğit Poyraz‘ın Yasmin Erbil’e duyduğu özlem, performansının düşüşünde büyük rol oynamış gibi görünüyor. Ancak yarışmacının ilerleyen dönemlerde performansını artırıp artıramayacağını ve bu özlemle nasıl başa çıkacağını merakla bekliyoruz.

Survivor performansıyla hayal kırıklığına uğratan Yiğit Poyraz: “Yasmin’i özlüyorum”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!