Survivor’da ilk diskalifiye mi geliyor? Acun kavgayı zor ayırdı…”Senin ağzını kırarım!”

Survivor'da Hakan ve Bozok arasında gerilimi yükselten bir olay yaşandı. Acun Ilıcalı’nın sert müdahalesi ile durum kontrol altına alınmaya çalışıldı. Olayın ardından izleyenler disiplin cezasının geleceğini düşünerek, "İlk diskalifiye bu olsa gerek!" yorumunda bulundu. #Survivor2024 #HakanBozokKavga #AcunIlıcalı

survivor da ilk disk
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Survivor‘da heyecan dolu yeni bölüm fragmanında, Hakan ve Bozok arasındaki gerilim tırmandı. Hakan Hatipoğlu, yarışın ardından kendisine sert sözler söyleyen Bozok’a karşı, “Senin ağzını kırarım.” diyerek üzerine yürüdü.

Survivor 2024 All Star’ın nefes kesen 5. bölüm fragmanında, yarışmacılar arasında yaşanan sert tartışma pür dikkat izleyiciyi ekrana kilitleDİ. Hakan ve Bozok arasında gerçekleşen sert atışma, gözlerden kaçmadı. Tartışmaların boyutu ağza alınmayacak sözlerin havada uçuştuğu seviyeye kadar tırmandı. Kavganın büyümesini önlemek adına Acun Ilıcalı’nın gerilim dolu müdahalesi merak konusuydu.

Survivor’da Hakan Hatipoğlu yarış sonrasında kendisine ağır kelime eden Bozok’a ”Senin ağzını kırarım.” diyerek üzerine yürüdü.

Ardından eline ve göğüs bölgesine vurdu. Bozok ise Hakan’a ”Sen kime kişniyorsun?” diye çıkıştı

Olaya müdahale eden Acun Ilıcalı, ”Alın bunu buradan, çıkarın çabuk şunu dışarı.” dedi. Fiziksel temas ne alaka? Eline niye vuruyorsun adamın?” dedi.

Yaşanan bu yoğun çatışma sonrası izleyiciler, “İlk diskalifiye mi geliyor?” şeklinde yorum yaptı.

Survivor All Star 2024 5. bölüm fragmanı

Survivor All Star 2024 5. bölüm fragmanını aşağıdaki bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Survivor All Star 2024 5. bölüm fragmanı

Survivor’da ilk diskalifiye mi geliyor? Acun kavgayı zor ayırdı…”Senin ağzını kırarım!”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!