Tablet Reyiz olarak tanındı, konuştukça yürek burktu! Bakın neler yaşamış…

'Tablet Reis' olarak tanınan Onurcan Güzel, intihara teşebbüs eden ve zorlu yaşamı mücadelelerle geçen bir genç olarak hayatıyla gündeme geldi. #OnurcanGüzel #TabletReis #HayattaKalmaMücadelesi

tablet reyiz olarak
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tablet reyiz olarak ünlenen Onurcan Güzel‘in hayat hikayesi yürek burkuyor. Bir döneme damga vuran neşeli tablet açılım videolarında “Güvenemiyorum da” repliği ve kutudan çıkan sebzenin hayal kırıklığı ile sonuçlanan halleri ile hafızalarımıza kazınan Onurcan Güzel, bugünlerde daha büyümüş ve Tablet Reis olarak adını duyurmaya devam ediyor.

Özellikle sosyal medya kullanıcıları tarafından tanınan ve adını geniş kitlelere duyuran Onurcan’ın geçmişte yaşadığı ve bugünlerde karşı karşıya olduğu hayat mücadelesi, çok daha ciddi ve kalpleri sızlatan bir tablo çiziyor.

YouTuber Testo Taylan’ın yayınladığı içerikte ortaya çıkan Tablet Reis, geçmişte yaşadığı sıkıntılardan bahsetti. Bu itiraflar arasında intihara teşebbüsünün olduğunu söyleyen Güzel, hikayesinin ayrıntılarına da değindi. Maalesef, 2020 yılında babasını kaybettiğin, annesinin başka bir adamla gittiğin ve sıkıntılarla geçinmeye çalışan halasının da emekli maaşını kullanmaktan başka seçeneği olmadığını anlattı.

Güzel, genetik bir rahatsızlığı olduğunu ve bu nedenle çalışmanın kendisi için bir seçenek olmadığını paylaştı. Hafızalara kazınan o meşhur tablet videosunun aslında bir kurgu olduğunu, o dönemlerde internetten alışveriş yapmanın yeni yeni popülerleştiği ve alınan ürünler yerine bazen domates, salatalık gibi sürprizlerin çıktığı bir döneme gönderme yaptığını söyledi.

Tablet Reyiz olarak tanındı, konuştukça yürek burktu! Bakın neler yaşamış…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!