Tamer Karadağlı’nın Antalya’daki Kültür Merkezi Eleştirilerine Şahan Gökbakar’dan Esprili Tepki: “‘Babababa’ Demek Geliyor İçimden”

Şahan Gökbakar, Antalya'daki Haşim İşcan Kültür Merkezi'nin bakımsızlığını eleştiren Tamer Karadağlı'ya kendi evinin bahçesinden video çekip esprili bir yanıt verdi. Bu durum karşısında 'babababa' demek geliyor dedi. #ŞahanGökbakar #TamerKaradağlı #HaşimİşcanKültürMerkezi

sahan gokbakar tame
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yediden yetmişe herkesin gülmesine sebep olan komedyen Şahan Gökbakar, ünlü sanatçı Tamer Karadağlı’ya farklı bir yaklaşımla cevap verdi. Antalya’nın başkentinde bulunan Haşim İşcan Kültür Merkezi’nin harap ve bakımsız hali hakkında ‘rezalet’ şeklinde yorumda bulunan Karadağlı’ya Gökbakar, kendi evinin bahçesinden paylaştığı bir video ile yanıt verdi.

Gökbakar’ın cevabı hem esprili hem de ironikti: “Belediye burada hiçbir şey yapmamış. Akıl alır gibi değil. İnsan şaşırıyor ve resmen bunlar karşısında ‘babababa’ diyesim geliyor.” ifadelerini kullandı.

Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Tamer Karadağlı, Antalya’da Haşim İşcan Kültür Merkezi’nin önünde bir video çekerek, merkezin bakımsızlığını eleştirmiş ve Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne tepki göstermişti. Fakat, binanın işletmesinin aslında Döner Sermaye İşletmesi Merkez Müdürlüğü’ne ait olduğu ortaya çıkmıştı. Sosyal medyada hızla yayılan görüntüler, tartışmalara sebep oldu. Bu durum üzerine komedyen Şahan Gökbakar’dan esprili bir gönderme geldi.

Gökbakar, çektiği videoda, “Merhaba, şu anda kendi evimin, özel mülkümün bahçesinde dolanıyorum. Tamamen bana ait. Ve bakın… Görüyor musunuz şu mermerlerin halini? Kapıya bakar mısınız? Resmen göğüs nahiyeme geliyor. Buraya bir insan nasıl girsin yahu? Biraz daha dolanayım. Bakın devlet müdürüyüm ben, devletin müdürüyüm. Bakar mısınız, görüyor musunuz? Resmen boyasız tahta. Belediye burada hiçbir şey yapmamış. Akıl alır gibi değil. İnsan şaşırıyor ve resmen bunlar karşısında ‘babababa’ diyesim geliyor.” ifadelerini kullandı.

Tamer Karadağlı’nın Antalya’daki Kültür Merkezi Eleştirilerine Şahan Gökbakar’dan Esprili Tepki: “‘Babababa’ Demek Geliyor İçimden”
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!