Tamer Karadağlı’nın “Rezalet, utanç kaynağı” diyerek şikayet ettiği bina bakanlığın çıktı

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı'nın tepkisiyle gündeme gelen Haşim İşcan Kültür Merkezi, aslında belediye değil, bakanlığa aitmiş! #TamerKaradağlı #HaşimİşcanKültürMerkezi #AntalyaDevletOperaBalesi

tamer karadagli nin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tamer Karadağlı, unutulmaz performansıyla Çocuklar Duymasın dizisinden tanıdığımız oyuncu, son günlerde Antalya Devlet Opera ve Balesi ile Antalya Devlet Tiyatrosu’nun ortak kullandığı Haşim İşcan Kültür Merkezi’ndeki bakımsızlığı dile getirdi. Ancak, Karadağlı’nın eleştirdiği bina aslında belediyeye değil, bakanlığa ait bir yapı olduğu ortaya çıktı.

tamer karadagli nin

Antalya Büyükşehir Belediyesi’ni eleştiren Karadağlı, binanın durumunu “Rezalet! Hiçbir şey yapılmamış. Gerçekten utanç kaynağı, inanamıyorum. Bina savaştan çıkmış gibi korkunç durumda. Belediye bunları görmüyor mu?” diyerek dile getirdi. Onedio’nun haberine göre, Haşim İşcan Kültür Merkezi, 2003 yılında Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne ait araziye yapılmıştı.

Ancak bina, 2006 yılında Döner Sermaye İşletmesi Merkez Müdürlüğü’ne devredilerek aynı yılın Aralık ayında Antalya Devlet Opera ve Balesi ile Antalya Devlet Tiyatrosu tarafından ortaklaşa kullanılmak üzere açılmıştı.

Tamer Karadağlı’nın “Rezalet, utanç kaynağı” diyerek şikayet ettiği bina bakanlığın çıktı
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!