Tanyeli kanser mi? Tanyeli ne kanseri?

Bu hafta Evrim Akın'ın ev gezmesi programında özel bir konuk var: Tanyeli! Ünlü sunucu, Tanyeli'nin evine misafir olacak ve onun bilinmeyen ev yaşamını keşfedecek. Programın izleyicileri merak ediyor: Tanyeli kimdir? Tanyeli kanser mi? Tanyeli ne kanseri? #Tanyeli #EvrimAlkın #kanser

tanyeli kanser mi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tanyeli kanser mi? Tanyeli ne kanseri? sorularının cevabı bu haberimizde Evrim Akın’ın Ev Gezmesi programının heyecanla beklenen 30. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Bu hafta programın konuğu Tanyeli olacak. Evrim Akın, Tanyeli’nin evine konuk olacak ve ünlü ismin gizli kalan ev yaşamını yakından keşfedecek.

Ancak, merak edilen bir konu da gündemde: Tanyeli’nin sağlık durumu. İzleyicilerin kafasındaki soruları yanıtlayacak olan program, Tanyeli’nin kanserle mücadelesi hakkında da bilgi verecek. Tanyeli kanser mi? Hangi kanser türüyle mücadele ediyor? Tüm bu soruların cevapları, programın detaylarıyla birlikte ekrana gelecek.

tanyeli hem dogum

TANYELİ KİMDİR?

Doğum: 15 Ocak 1971 (53 yaşında), İzmir, Türkiye

Eşi : İlker Sünnili (e. 2014)

Çocukları: Taylan Sadıkoğlu, Teoman Kral

İzmir’in yetiştirdiği başarılı isimlerden biri olan Tanyeli, gerçek adıyla Öznuh Kral, 51 yaşında. 1996’dan beri hayatının bir kısmını Avustralya’nın Sidney şehrinde geçiriyor. Kendi yaşam hikayesini kaleme aldığı “Mektupları Evrene Gönderdim” adlı kitabıyla tanınıyor. Dans dünyasında önemli izler bırakan Tanyeli’nin Dans Et Benle, Turkish Belly Dances ve Dansın Kraliçeleri gibi albümleri bulunuyor.

Pankreas kanseriyle mücadele eden Tanyeli, saçlarını sıfıra vurdurarak kanserle savaşanlara moral olmak ve farkındalık yaratmak amacıyla Milano Moda Haftası’nda podyuma çıktı. Bu cesur adımıyla İtalyan basınının da dikkatini çekti ve büyük ilgi gördü.

tanyeli ne kanseri

TANYELİ KANSER Mİ?

Pankreas kanseriyle mücadele eden ünlü oryantal Tanyeli, son zamanlarda sağlık sorunlarıyla boğuşuyor. 54 yaşındaki abisinin de kansere yenik düşmesi, Tanyeli için büyük bir acı kaynağı oldu. Tanyeli, “Bugün abim de kansere yenik düştü” diyerek duygularını paylaştı. Gerçek adı Öznur Kral olan sanatçının pankreas kanserine yakalandığı daha önce ortaya çıkmıştı.

Tanyeli’nin sağlık durumuyla ilgili açıklamalarda bulunan kaynaklara göre, kanserle mücadelede ameliyatla kurtulma şansı bulunmuyor.

“Arter ve toplardamar içinde olduğu için davetsiz misafirim, ameliyat durumum kapanmış durumda. İyi tarafı da hiç yayılma olmadı. Tedavi yöntemlerini araştırıyorum. Şimdi ayaktayım, gün içinde serum alıyorum, kalkıp hayatın içine karışıyorum. Bir şeyler yaptığımda kanlı canlı oluyorum.

TANYELİ NE KANSERİ?

İzmir’in yetiştirdiği başarılı isimlerden biri olan Tanyeli yakın zamanda kanser olduğunu öğrendi ve vakit geçirmeden tedaviye başladı. Tanyeli pankreas kanseri.

Tanyeli kanser mi? Tanyeli ne kanseri?
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!