Teoman: “Herkes beni sarhoş sanıyor”

Türkiye'nin ünlü rock şarkıcısı Teoman, katıldığı bir YouTube programında kendini anlattı. Kendisi hakkında yanlış tanıdığı belirtti ve müziğin yüksek seviyelerinin getirdiği zorluklardan bahsetti. Şebnem Ferah ile olan yakın arkadaşlığını da dile getiren Teoman, müzik kariyerinin başarılı olmasının yanı sıra gündelik hayatta da çok çalışkan olduğunu söyledi. #Teoman #RockYıldızı #MüzikDünyası

sarkici teoman kendi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Teoman, Türkiye’nin en başarılı rock yıldızlarından biri olarak müzik dünyasında önemli bir yere sahip. Son zamanlarda katıldığı bir YouTube programında yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Teoman, yakın dostu Şebnem Ferah hakkında da ilginç itiraflarda bulundu.

Teoman, “Şebnem Ferah çok sevdiğim ve gurur duyduğum bir arkadaşımdır. Müzikal tarafta inanılmaz derecede detaycı biridir ve en yüksek performansı sergilemek isteyen delinin tekidir. O abartılıdır. Müzikalite olarak en üst sınırda bir seviyeyi ister. Ben ise farklı biriyim. Ben sadece eğlenmek istiyorum. Onun gibi insanların hayatı daha zor oluyor.” şeklinde konuştu.

sarkici teoman kendi 1

Kendi hayatıyla ilgili de konuşan Teoman, “Çok çalışkan biriyim. Herkes beni sarhoş, hiç iş yapmayan biri sanıyor. Aslında ben çok çalışkan biriyim.” diyerek yanlış anlaşılmaları açıklığa kavuşturdu.

sarkici teoman kendi 2

Teoman, 44 yaşına geldiğinde müzikten soğuduğunu da itiraf etti. “Rock yıldızlığı biraz da lanettir. Yüksek seviyede yaşadığınız için artık küçük seviyelerden mutluluk duymazsınız. Bu laneti yaşarsınız. O zaman ne bir ailem ne de çocuğum vardı. Şu an kendimi rasyonel biri yapmaya çalışıyorum. Benim gibi düşünenlere ayaklarını biraz daha sağlam basmalarını öneriyorum. Benim gibi olmasınlar.” şeklinde açıklamalar yaptı.

sarkici teoman kendi 3

Şarkıcı Teoman’ın açıklamaları sosyal medyada büyük ilgi gördü. Müzikseverler tarafından ve hayranları tarafından desteklenen Teoman, kendisinin de aslında hiçbir zaman sarhoş olmadığını ve çalışkan biri olduğunu vurguladı.

Teoman: “Herkes beni sarhoş sanıyor”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!