Teoman:Fırsat Buldukça Karaköy ve Eminönü’nde Gezmeyi Seviyorum!

teoman bosluk bulunc
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Şarkıcı Teoman, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda bir mağazadan çıkarken basın mensuplarıyla karşılaştı. Objektiflere yansıyan şarkıcı, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Van’a konser vermek için gittiğini ve yurt dışı konser maratonunun ardından 14 gün dinleneceğini belirten Teoman, tatil yapmayı sevmediğini söyledi. “Pek bir şey yapmıyorum. Konserlerden sonra dinleneceğim. Tatil falan da yapmıyorum. Ben boşluk bulunca Karaköy’e, Eminönü’ne falan gidiyorum. Böyle çılgın planlarım olmuyor. Sevmiyorum ben yurt dışına gitmeyi, ben Eminönü’nü seviyorum. Dolaşıyorum oralarda, Karaköy’de güzel bir dönercim var, kokoreççilere gidiyorum” şeklinde konuştu.

Dizisinde olmayan görselleri de bulunan şarkıcı, Nişantaşı’ndaki alışverişinden sonra basın mensuplarıyla sohbet etti. Uzun zamandır hayatında kimse olmadığını söyleyen Teoman, “Ciddi bir adam değilim. Benim ciddi ilişkilerim olmaz. Çoktan kapandı, ben hayatta evlenmem artık” açıklamasında bulundu.

Teoman, röportajında ayrıca batı ülkelerinin, Filistin’e yönelik İsrail saldırılarına karşı iki yüzlü davranış sergilediğini ifade etti. “İsrail’in yaptığı şeyler insanları ikiye bölmüş durumda. Batı ülkeleri kendilerini İsrail’e yakın hissediyorlar. Batının iki yüzlülüğü dediğimiz şey var burada. ‘İnsan hakları derler, onu bunu derler, ama bunlar Filistin’e gelince pek işlemiyor. Çocukluğumdan beri ‘Kahrolsun emperyalizm’ deriz ama kahrolmaz. Bu gösterilerle olacak iş değil, birtakım yaptırımlarla olur siyaset dünyasında. İsrail bütün Arap ülkeleriyle ilişkilerini güçlendiriyor, Filistin orada yalnız bırakılıyor, orada su bulamayan insanlar var. Batı bunlara göz yumuyor” şeklinde konuştu.

Teoman’ın yakın zamanda Van konseri verdiği ve ardından dinlenmek için zaman ayırdığı biliniyor. Şarkıcının tatil yapmayı sevmediği ve boş zamanlarında Eminönü ve Karaköy gibi semtlerde dolaştığı da basın mensuplarına yansıdı. Teoman’ın müzik kariyeri ve siyasi görüşleriyle ilgili daha fazla detayı, önümüzdeki günlerde düzenleyeceğimiz bir röportajda öğrenebileceğiz.

Teoman:Fırsat Buldukça Karaköy ve Eminönü’nde Gezmeyi Seviyorum!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!