Tolgahan Sayışman Kazakistan’da 7 büyüklüğünde depreme yakalandı

#Deprem etkisi altında olan Kazakistan'da bulunan Türk oyuncu Tolgahan Sayışman, hayranlarını Instagram üzerinden bilgilendirerek güvende olduğunu açıkladı. #TolgahanSayışman #Kazakistan

kazakistan a giden t
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABD’nin Jeolojik Araştırmalar Kurumu tarafından, Çin’in Sincan Uygur Özerk Bölgesi’nde yer alan Aykol kasabasını merkez kabul eden 7,0 büyüklüğünde bir deprem kaydedildi. Bu depremin etkisi o kadar büyüktü ki, Çin ve Kırgızistan’la birlikte Kazakistan, Özbekistan, Tacikistan, Afganistan, Pakistan ve Hindistan’da bile hissedildi.

Bu bölgelerden birinde Kazakistan’da, bir iş seyahati için bulunan Türk oyuncu Tolgahan Sayışman da bu depremi hissetti. Sayışman’ın sağlık durumunun iyi olduğunu, depremin ardından kendi kendisine bildirdi. Fakat Sayışman, bu depremin yaşandığı Kazakistan’da bir iş seyahati için bulundu ve olayın ardından saatlerce hiçbir haber alınamadı.

Sayışman, durum hakkında Instagram paylaşımı yaptı ve “Sıkıntı yok. Şükür en güvenilir yerdeyim” dedi. Tolhan Sayışman uçağa binerken de “Eve dönme zamanı” diyerek durumu paylaştı.

Tolgahan Sayışman Kazakistan’da 7 büyüklüğünde depreme yakalandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!