TRT Akademi medya alanında kariyer yapmak isteyenlere için hayata geçirildi!

Medya alanında kariyer yapmak isteyenlere büyük bir fırsat sunan TRT Akademi, yüz yüze, online ve video eğitimlerle medya sektörünün farklı alanlarında eğitimler sunmaktadır. Bu eğitimler arasında etkili konuşma, gazetecilik, kameramanlık, senaryo okuryazarlığı gibi alanlar yer almaktadır. İyi bir eğitim kadrosuna sahip olan TRT Akademi, medya sektöründe kariyer yapmayı hedefleyenler için kaçırılmayacak bir firsat. #TRTAkademi #MedyaEğitimi #KariyerFırsatları

trt akademi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Medya Olanaklarıyla TRT, Medya alanında Kariyer İsteyenlere TRT Akademi ile Yeni Bir Kapı Açtı!

Türkiye’nin önemli kamu yayıncılığı kanallarından biri olan TRT, medya sektöründe kariyer yapmak isteyenlere yönelik yeni bir eğitim platformu olan TRT Akademi’yi hayata geçirdi. TRT Akademi, yüz yüze, online ve video eğitimler, webinarlar, podcastler ve yayınlar aracılığıyla medya sektörünün farklı alanlarında eğitim sunmayı hedefliyor.

TRT Akademi’nin sunduğu eğitimler arasında; etkili ve güzel konuşma, mobil gazetecilik, stüdyo kameramanlığı, senaryo okuryazarlığı, drone kullanımı, içerik editörlüğü, dijital medyada analiz ve raporlama, film projesi geliştirme, film pazarlama, haber spikerliği, haber kameramanlığı ve spor yayıncılığı gibi önemli alanlar yer alıyor. Bu alanlarda uzman isimler tarafından verilen eğitimler, katılımcılara kaliteli bir eğitim deneyimi sunmayı hedefliyor.

TRT Akademi’nin eğitmen kadrosunda, medya sektöründe tanınmış ve deneyimli isimler yer alıyor. Spor spikeri Erdoğan Arıkan, muhabir Ahmet Görmez, spiker Acar Acartürk, haber spikeri Nilgün Balkaç, yönetmen Derviş Zaim ve haber sunucusu Seda Öğretir gibi birçok uzman isim, TRT Akademi’nin katılımcılara sunacağı eğitimlerde yer alacak.

trt akademi

TRT Akademi, medya sektöründe kariyer yapmak isteyenlere büyük bir fırsat sunuyor. Platform, katılımcılarının bilgi ve deneyim düzeyini artırmakla kalmayıp, aynı zamanda alanlarında uzman kişilere ulaşma imkanı sağlıyor. TRT Akademi’ye kayıt için, www.trtakademi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

TRT Akademi’nin sunduğu eğitimler arasında, etkili ve güzel konuşma, mobil gazetecilik, stüdyo kameramanlığı, senaryo okuryazarlığı, drone kullanımı, içerik editörlüğü, dijital medyada analiz ve raporlama, film projesi geliştirme, film pazarlama, haber spikerliği, haber kameramanlığı ve spor yayıncılığı gibi medya sektörünün önemli alanlarında eğitimler yer alıyor.

TRT Akademi’nin eğitim veren isimler arasında spor spikeri Erdoğan Arıkan, muhabir Ahmet Görmez, spiker Acar Acartürk, haber spikeri Nilgün Balkaç, yönetmen Derviş Zaim ve haber sunucusu Seda Öğretir gibi tecrübeli isimler yer almaktadır.

TRT Akademi, medya sektöründe kariyer yapmak isteyenler için önemli bir fırsat sunmaktadır. Platform, katılımcılara geniş bir erişim imkanı sağlarken, aynı zamanda bilgi, deneyim ve network alanlarında kendilerini geliştirme olanağı sunmaktadır.

TRT Akademi Eğitimleri

TRT Akademi’de sunulan eğitimler arasında şunlar yer almaktadır:

● Etkili ve Güzel Konuşma

● Mobil Gazetecilik

● Stüdyo Kameramanlığı

● Senaryo Okuryazarlığı

● Drone Kullanımı

● İçerik Editörlüğü

● Dijital Medyada Analiz ve Raporlama

● Film Projesi Geliştirme

● Film Pazarlama

● Haber Spikerliği

● Haber Kameramanlığı

● Spor Yayıncılığı

TRT Akademi Eğitmenleri

TRT Akademi’nin eğitmen kadrosunda yer alan isimlerden bazıları şunlardır:

● Spor spikeri Erdoğan Arıkan

● Muhabir Ahmet Görmez

● Spiker Acar Acartürk

● Haber spikeri Nilgün Balkaç

● Yönetmen Derviş Zaim

● Haber sunucusu Seda Öğretir

TRT Akademi medya alanında kariyer yapmak isteyenlere için hayata geçirildi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!