Türk Oyuncu Erkan Kolçak Köstendil, eşinin düzenlediği sürpriz partide 41 yaşını kutladı

Oyuncu Erkan Kolçak Köstendil, eşi Cansu Tosun tarafından hazırlanan sürpriz doğum günü partisiyle 41 yaşına girmiş oldu. İyi dilekler ve sevdiklerinin katılımıyla gerçekleşen kutlama, Köstendil için unutulmaz bir deneyim oldu. #ErkanKolçakKöstendil #CansuTosun #DoğumGünü

oyuncu erkan kolcak
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sevilen oyuncu Erkan Kolçak Köstendil‘in 41. yaş günü eşi Cansu Tosun tarafından Gayrettepe’deki bir mekanda düzenlenen sürpriz bir partiyle kutlandı. Sitare Akbaş, Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Deniz Baysal gibi çok sayıda ünlü ismin de olduğu kutlamada, Köstendil ve Tosun keyifli saatler geçirdi.

Köstendil, sürpriz partinin farkına varmasının eşinin eski bir dostlarını sormasıyla olduğunu anlattı. “Sitare ile uzun zamandır görüşmüyordum. Cansu’nun onu sorması üzerine doğum günüm olduğunu hatırladım” derken bir nebze kahkahalar havada uçuştu.

Yeni yaşına girmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşayan Köstendil, “41’inci kez doğum günümü kutluyorum. ‘Neler değişti?’ sorusuyla karşı karşıya kalırsak, saçlarımızın beyazladığını söyleyebilirim” dedi. Oyuncunun üzerinde en yoğun duyguyu doğum günlerinden çok, oğlu Marsel ile geçirdiği zamanların yarattığı hissiyat oldu.

İnsanın hayatında yaptığı ve yazdığı şeylerden geriye kalanlar çok değerli. Birkaç hatıranın bile insanı bu kadar heyecanlandırması ve mutlu etmesi gerçekten harika. Fakat Marsel ile geçirdiğimiz zamanlar, bizi her zaman olduğu gibi en çok heyecanlandıran anlar oldu” dedi ekleyerek yeni yaşının heyecanını paylaştı.

Türk Oyuncu Erkan Kolçak Köstendil, eşinin düzenlediği sürpriz partide 41 yaşını kutladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!