Uçağı kaçıran Emre Kınay İBB’ye ateş püskürdü: “Böyle salaklık olabilir mi”

emre kinay ibb ve ig 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bilinen Yüzlerden biri olan Emre Kınay, yol yapım çalışmalarına yönelik aniden karşılaştığı böylesine bir durumu hiç beklemedi. Kınay, turne nedeniyle seyahate çıkacağı sırada yol yapım faaliyetlerinden dolayı uçağını kaçırdı. Ünlü oyuncu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve Kadıköy Belediyesi’nin yol çalışmasının ayrıntılarını paylaşmamasını eleştirerek duygularını ifade etti.

Kısa bir süre önce Kurşunlu-Karabük yolu üzerinde trafikte kalan Kınay, şimdi de yol yapım faaliyetleri nedeniyle uçağına yetişememenin hayal kırıklığını yaşıyor. Sosyal medya üzerinde bir video paylaşarak hislerini dile getiren aktör, durumdan sorumlu olan kişilere sıcağı sıcağına yanıt verdi.

Kınay açıklamasında, “Ben Moda’da yaşamaktayım. İstanbul Belediyesi’nin enerji şirketi İGDAŞ, yolun tek çıkış noktasını kapattı ve hiçbir bilgi vermedi. Ambulans veya havaalanına yetişmek üzere olan vatandaşlar da bu yoldan geçmekte. Bu yolun alternatif bir yönlendirmesi bile yapılmamış. 150 metreyi 1 saat 10 dakikada tamamladım. Alanındaki tüm düzenlemeler eksik.

Eğer İGDAŞ bu tür bir girişimde bulunacaksa neden ‘Doktor Esat Işık Caddesi’nde doğalgaz çalışması yapılacağını duyururuz. Tedbirlerinizi buna göre ayarlayınız.’ gibi bir uyarı yapmaz? Kim bu durumun hesabını verecek? Bu sorunun sorumlusu kim; Ekrem İmamoğlu mu? Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı mı? İGDAŞ mı? En sonunda insanlar sizi suçlamaya başlar ve haklıdırlar da.

Hayatınız boyunca ne zaman dürüst bir çalışma yapmışsınız ki? Sadece birbirinizle rekabet uğraşıyorsunuz. Benim 2 bin 500 liram bu duruma kurban gitti. Peki, ben bir uçağa kaç saat önce gitmeliyim ki böylesi bir beceriksizlikle karşılaşmam? Bu durumu kabullenemiyorum.” dedi.

Uçağı kaçıran Emre Kınay İBB’ye ateş püskürdü: “Böyle salaklık olabilir mi”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!