Umut Akyürek alın daraltma estetiği yaptırarak imaj yeniledi! Yeni hali Belgin Doruk’a benzetildi!

alin daraltma esteti
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ülkemizin değerli sanatçılarından, Türk sanat müziğinin bu zamana kadar geçirdiği en büyük değişimlerden birisinde başrol oyuncusu olan 50 yaşındaki Umut Akyürek‘in yenilenen görüntüsü, herkesi hayrete düşürdü. İlk sahneye çıktığı yıllardan bu yana geçirdiği dikkat çekici değişimiyle, herkesin gözlerini üzerine çekmeyi başardı. Akyürek, bu değişiminin yanı sıra 18 yaşındaki kızı Melek Bal ve sanatçı eşi Oktay Ertuğrul ile birlikte yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla da gündeme geliyor.

Sanatçı Umut Akyürek, alın daraltma estetiği ile birlikte, dolgu ve botoks gibi birçok farklı işlemi yüzünde deneyimlemiş. Bu estetik operasyonlarından en sonuncusu olan alın daraltma ameliyatını da kamuoyu ile paylaşmayı ihmal etmedi.

Umut Akyürek, sahip olduğu genç ve dinamik görüntüyü korumak adına elinden geleni yapıyor. Yeni imajı ve saç stiliyle, yerli sinemanın önemli isimlerinden Belgin Doruk’a benzetildi. Fakat bu genç görüntüsü, bazı kesimlerden eleştiri almasına da neden oldu. Kendisine yöneltilen eleştiriler, Umut Akyürek’in geçirdiği değişimlere yönelik oldu.

Umut Akyürek alın daraltma estetiği yaptırarak imaj yeniledi! Yeni hali Belgin Doruk’a benzetildi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!